Англійська мова для дітей

З якого віку краще починати вивчати англійську для дітей? Як проходять уроки англійської онлайн для дітей?

Англійська мова для дітей – це легко та цікаво

Англійська мова для дітей відіграє важливу роль у загальному розвитку дитини. Коли дитина знайомиться з іноземною мовою, вона чудово прокачує когнітивні навички, такі як пам'ять, концентрація уваги, логічне мислення.

Англійська мова для дітей пропонує широкий вибір в освітній сфері, а також надаються великі можливості, як у виборі професії, так і під час перебування за межами України. Вільне спілкування англійською може допомогти в багатьох ситуаціях за кордоном. Безліч цікавої та корисної інформації можна знайти саме англійською.

Англійська мова для дітей – на що потрібно звернути увагу?

  1. Професіоналізм. Не соромтеся попросити показати диплом, адже викладач має бути кваліфікованим фахівцем. У той же час наявність диплома та інших регалій ще не говорить про те, що людина знайома на практиці з особливостями дитячого навчання. Переконайтеся, що педагог має досвід роботи з дітьми та раніше викладав англійську мову для дітей. Обов'язково присутні на пробному, а краще, на кількох уроках, щоб оцінити роботу вчителя та прийняти рішення про подальшу співпрацю. Після занять поцікавтеся у дитини, чи йому сподобалося на уроці і хотів би він зустрітися ще раз.
  2. Тривалість уроку. Чим менший учень, тим меншим за часом буде навчальний процес. Не потрібно намагатися зайняти дитину 5-7 років більш ніж 25-30 хвилин. У такому віці їм складно сконцентруватися на чомусь одному довше за цей час і утримувати увагу. Школярам з легкістю підуть уроки англійської мови для дітей тривалістю 40 хвилин.
  3. Навчальна програма. Ознайомтеся з матеріалом та методикою навчання. Переконайтеся, що все відповідає рівню та віку Вашої дитини. Досить часто викладачами пропонується англійська мова для дітей в ігровій формі онлайн. Уроки можуть проходити цікаво, легко, включати різні інтерактиви: пісні, рольові завдання, аудіо і відеоматеріали.
  4. Нові технології. Сьогодні вже йде в небуття застарілі підходи до вивчення іноземної мови. Зубріння слів або тексту можна замінити більш захоплюючим та ефективним процесом, використовуючи сучасні платформи, інтерактивні дошки, онлайн тренажери.
  5. Відгуки та рекомендації. Не забувайте про те, що перш ніж ухвалити остаточне рішення, можна почитати думку інших батьків, які вже зробили вибір та організували заняття англійської мови для дітей.

Англійська для дітей онлайн допоможе Вашій дитині вивчати іноземну мову в будь-який зручний для Вас час. Заняття можуть відбуватися незалежно від того, де Ви знаходитесь.

Сучасні діти дуже активні, мають багато інтересів, відвідують різноманітні гуртки, спортивні секції. Виникає бажання все встигнути та спробувати, розкрити таланти, знайти своє улюблене хобі.

Благо, вибір занять, що розвивають, дуже великий і питання, чим зайняти дитину, не найголовніше. А ось час відіграє велику роль. І якщо спорт або, наприклад, танці необхідно відвідувати, то англійську онлайн для дітей можна вивчати не виходячи з дому. Це допоможе оптимізувати вільний годинник дитини між школою та іншими захопленнями.

Які плюси, якщо англійська мова для дітей онлайн

Якщо раніше у Вас взагалі не було досвіду дистанційного навчання, то варто звернути увагу та врахувати низку переваг, які дають онлайн уроки англійської мови для дітей:

  • Безперервний процес навчання. Під час канікул або карантину Ваша дитина не робитиме великих пауз між заняттями, а матиме можливість зустрітися з учителем онлайн.
  • Гнучкий графік. Англійська для дітей онлайн дозволяє створити умови, за яких учень із щільним графіком зміг би вибрати зручний для себе час та проводити уроки онлайн.
  • Зручність та комфорт. Дитині для заняття необхідний лише комп'ютер або планшет та доступ до Інтернету. Заняття може проходити вдома або в іншому зручному місці.
  • Постійний доступом до освіти. Англійська онлайн дітям доступна навіть у тих місцях, де офлайн заняття дуже обмежені. Дитина може проводити заняття з досвідченими викладачами та використовувати освітні ресурси, що відповідають сучасним методикам, незалежно від місця проживання.
  • Можливість вибору викладача. Вчитель – це насамперед людина, з якою дитині має бути комфортно. Процес навчання буде легким, коли дитина зможе повністю довіряти вчителеві та заняття проходитимуть у дружній обстановці. Перший пробний урок англійської мови дітям онлайн безкоштовно. На цьому заняття можна познайомитися з викладачем і зрозуміти, наскільки Вашій дитині підходить ця людина.

З якого віку можна починати вивчати англійську для дітей?

Все дуже індивідуально і залежить від самої дитини. У дитинстві дитині притаманні допитливість та інтерес до всього нового, тому можна спробувати знайомитися з англійською в ранньому віці. Англійська для дітей 5 років допоможе підготуватися до майбутньої школи. Зараз англійська мова у більшості шкіл починається з першого класу.

Буває так, що через велику кількість дітей у класі шкільному вчителю складно приділити кожній дитині багато часу, а програму треба засвоювати незалежно від того, чи зрозумів учень матеріал чи ні.

Англійська для дітей, починаючи з 1 класу, допоможе заповнити прогалини, які виникають у школі, покращити оцінки. Більше того, за рахунок індивідуального підходу дитина легше зможе засвоїти граматику, комусь легше розкритися у вузькому колі учнів і без сорому почати вимовляти іноземні слова.

Дитяча психіка побудована так, що вони повністю відкриті до нових знань, готові поглинати багато нової та цікавої інформації, тому дитині легше дається новий матеріал. Однак, якщо у батьків є така можливість, то обов'язково виявляйте інтерес до занять дитини.

Можна разом розучувати слова, говорити маленькі діалоги, прописувати фрази. Все це сприятиме тому, що англійська мова для дітей з легкістю увійде в їхнє життя та відкриє чудові перспективи у майбутньому.

Іноді дорослим хочеться, щоб дитина швидко опанувала програму, але не варто забувати, що у кожної людини свій темп навчання. Можливо, Вашій дитині потрібно трохи більше часу для освоєння мови. Не варто порівнювати результати з однолітками.

Пам'ятайте, що навчальний курс англійської мови для дітей передбачає системність та зусилля. Ваше чадо може іноді вередувати і відмовлятися відвідувати уроки англійської для дітей. По-перше, необхідно з'ясувати причину і спробувати її вирішити. Ваше завдання організувати сталість у процесі навчання та набратися терпіння.

І останнє, що хотілося наголосити – це не забувайте хвалити свою дитину! Приємних слів ніколи не буває багато. Особливо від улюблених батьків!