Книги для вивчення англійської мови

Де купити хороші книги для вивчення англійської мови? Як завантажити книги для вивчення англійської безкоштовно? З якої книги почати вивчати англійську?

Книги для вивчення англійської мови є важливим елементом у освоєнні мови. У них Ви знайдете структурований та послідовний підхід до навчання, що полегшує освітній процес.

Величезну роль грає правильно підібрана книга для вивчення англійської мови та інші навчально-практичні матеріали. Іноді буває так, що вчитель та його підручники не підходять учневі, оскільки він не може засвоїти матеріал за допомогою тих методів та практик, які там представлені. У цьому випадку необхідно або змінити книги для вивчення англійської, або звернутися до іншого фахівця.

Підручники для вивчення англійської мови розділені за такими напрямками як освоєння граматики, фонетики та вимови, словники та книги для розширення словникового запасу.

Книги з граматики – це підручник, який містить зведення правил про зміну слів та словосполучень у конкретній пропозиції.
Книги з фонетики – даний підручник відкриває знання про вимову різних звуків, іншими словами, як правильно необхідно промовляти ті чи інші букви.
Книги для вивчення англійської мови, які включають лексику – це підручники зі словниковим запасом англійської з тлумаченням значення слів. Словники можуть бути як з базовим словниковим запасом, так і зі спеціалізованим для тієї чи іншої області.

У свою чергу необхідно вибирати книги, які будуть відповідати вашій степені знань англійської, оскільки одні підручники будуть для людей, які тільки починають занурюватися в англійську та для тих, хто хоче вдосконалити свої знання. Також на ринку представлені посібники для підготовки до іспитів. При виборі книги для вивчення англійської мови необхідно звертати увагу і на вікову категорію.

У книгарнях та інтернеті представлено безліч підручників різних авторів та видавництв. Книги для вивчення англійської мови таких популярних видавництв як Oxford, Cambridge, Longman, Express Publishing, Pearson Longman, National Geographic Learning, Macmillan будуть чудовим помічником у освоєнні граматики та лексики. Це бестселери і вважаються найкращими книгами для вивчення англійської мови самостійно або як додатковий матеріал у роботі з учителем. Кожен підручник має окремі серії, які залежить від ступеня підготовки студента.

Книги для вивчення англійської мови з нуля для дебютантів повинні бути максимально прості, пояснювальні, бажано з ілюстраціями, в яких поступово запроваджуються нові поняття, щоб не було навантаження інформацією. Важливо розпочати з базових книг, наприклад, Oxford Practice Grammar Basic.

Книга включає елементарні граматичні правила, базовий словниковий запас, безліч практичних вправ з поясненнями, як правильно виконати завдання. Наприкінці теми є тести, які дають змогу перевірити свої знання та те, як засвоєно матеріал.

Для середніх знань книги для вивчення англійської мови стають складнішими. "English Grammar in Use" Реймонда Мерфі має серію для середнього ступеня оволодіння мовою. "Intermediate English Reading and Comprehension" дасть вам змогу покращити навички читання та розуміння текстів. "Essential English Idioms" допоможе вникнути в суть і запам'ятати висловлювання, які найчастіше зустрічаються у повсякденному мовленні.

Після освоєння основ англійської мови, наступним етапом стає поглиблення та розширення знань. Для таких цілей підійдуть такі книги для вивчення англійської мови як "Advanced Grammar in Use" та "English Collocations in Use Advanced". Вони будуть дуже доречними і в них Ви знайдете для себе складні тексти та вправи, а також зможете ґрунтовно розібратися з тонкощами іноземної мови.

Відмінним варіантом, щоб ефективно підвищити свої знання та збільшити словниковий запас є читання. Однак людині, яка тільки-но почала знайомитися з іноземною мовою, не варто відразу братися за книги для вивчення англійської мови, такі як твори Ч. Діккенса або Дж. Кроніна без адаптації.

Спочатку підходить адаптована література, казки, міні-оповідання. Морально перед зустріччю з літературою теж потрібно підготуватися, заздалегідь озброївшись зошитом для виписування незнайомих слів та виразів. Для розуміння вкладеного у пропозицію сенсу слід придивитися до його структури.

Необов'язково перекладати кожне слово. Основне завдання – зрозуміти зміст, користуючись контекстом. Поступово прийде захоплення читанням, більше чуття у розпізнаванні іншомовних фраз. Для новачків можна порекомендувати легкі твори «The white heron», «Triumfh of the egg».

Для тих, хто володіє середніми знаннями, цікаво буде поринути у світ «Пригод Паддінгтона». Адже читання іноземної літератури - це навчання, а й у першу чергу, отримання задоволення від проведеного часу за книгою.

Скільки коштують книги для вивчення англійської мови?

Якщо Ви займаєтеся на групових заняттях, то при покупці певної кількості підручників багато магазинів пропонують знижки чи оптові ціни. Вартість може залежати від того, чи Ви купуєте комплект, до якого входить підручник і робочий зошит для вивчення англійської мови, плюс наявність СД диска з аудіофайлами до завдань, або ж берете все окремо.

Якщо ціна дуже висока, а бажання купити книгу для вивчення англійської мови все-таки є, зверніть увагу на б/у книги для вивчення англійської, які можна знайти в інтернеті. Звичайно, це не стосується робочого зошита з англійської, оскільки він буде непридатний для повторної роботи, а ось книгу, якщо вона акуратно використовувалася, то цілком можна придбати за пів ціни.

Перш ніж сплатити підручник для вивчення англійської, зайдіть в магазин, погортайте сторінки, ознайомтеся зі змістом. Також можна книги для вивчення англійської мови скачати безкоштовно в інтернеті, але все ж таки зручно працювати з друкованою версією, аніж з електронною.

Так ви можете робити нотатки, прописувати необхідну інформацію. Якщо складно визначитися, що краще підійде саме для Вас, порадьтеся з учителем або почитайте відгуки для того, щоб придбана книга для вивчення англійської мови стала справжньою помічницею, а не лежала без діла.

Загалом книги для вивчення англійської є цінним активом при освоєнні іноземної мови, і їх слід використовувати у поєднанні з іншими методами навчання для досягнення максимально високих результатів.