Репетитор англійської мови

Потрібен репетитор англійської мови? Як вибрати, знайти та найняти репетитора з англійської недорого, скільки коштують репетитор англійської онлайн, ціна та відгуки про репетиторів

Репетитор англійської мови як зробити вибір?

Репетитор англійської мови є одним з найефективніших способів освоєння мови, тому що з його допомогою можна досягти швидкого та якісного результату.

Сучасний світ створює всі умови для розвитку власного потенціалу. Зокрема, це стосується й оволодіння іноземною мовою, тому що зараз існує безліч різних способів їхнього освоєння.

Найпоширенішою, безперечно, є англійська, яка вже не перше десятиліття визнається головною міжнародною мовою ділового світу та економіки. Саме тому багато людей починають освоювати англійську чи не з народження. Але, якщо ви не належите до їх числа, то це не привід для того, щоб опускати руки, а навпаки мотивація, щоб Вам допоміг репетитор з англійської мови.

Навіть у дорослому віці осягати нові знання, такі як іноземна мова – це досить ефективно, а останнім часом ще й популярно. Адже попит на людей, які мають знання англійської, безперервно зростає. Крім того, англійська може стати вам у нагоді не тільки в професійній сфері, але і в подорожах!

Для того, щоб знайти репетитора з англійської мови, необхідно спочатку з'ясувати, яке завдання допоможе вирішити цей викладач.

Репетитор англійської
– це людина, яка має кваліфікований досвід викладання у певній сфері та пропонує свої послуги приватно за певну ціну.

Іншими словами, такий фахівець покликаний допомогти вам освоїти матеріал, що вас цікавить, в ході індивідуальних або рідше групових занять для того, щоб ви вийшли на певний ступінь володіння отриманими знаннями. У більшості випадків, репетитор англійської мови має профільну педагогічну освіту і найчастіше має досвід роботи в освітньому закладі.

На сьогоднішній день для репетиторів немає обов'язкової вимоги про наявність диплома або сертифіката, що підтверджують його компетентність у питаннях викладання, з одного боку це може бути перевагою, оскільки найняти репетитора з англійської можна і серед студентів, і серед людей, які не мають педагогічної освіти. Найголовніше - це дізнатися його методику викладання матеріалу та знайти з ним єдиний підхід до занять.

Репетитор англійської для ЗНО відмінно допоможе майбутньому студенту підготуватися до іспиту з англійської мови та вступити до престижної установи. У даному випадку головним завданням викладача є підготувати учня до стандартних екзаменаційних завдань та відпрацювати ключові теми в англійській.

При цьому, репетитор англійської мови може сприяти не лише досягненню конкретних цілей (надходження до Університету, складання сертифікованого іспиту, переїзд в іншу країну тощо), а й для задоволення, для багатьох людей вивчення іноземних мов є хобі.

Як правильно вибрати вчителя?

Як правило, репетитори з англійської мови мають певні методики викладання, які на їх погляд є найбільш ефективними. Наприклад, досить поширена комунікативна методика, яка передбачає, що людина, вивчає англійську мову, 70% часу розмовляє нею, а вчитель лише спрямовує її у потрібне русло.

Така методика допомагає відпрацювати щойно пройдені конструкції та вирази. Такий метод буде досить ефективний для тих, хто вже може будувати пропозиції та має достатній словниковий запас.

Ще однією відомою практикою є проектна робота. Репетитори з англійської мови часто викладають даним методом дітям та школярам, проте він відмінно підходить і для дорослих, які люблять візуалізацію результатів. Суть методики полягає в тому, що учні створюють міні-проекти на певну тему після того, як освоїли черговий блок знань.

Це допомагає їм розвивати асоціативне мислення та краще засвоювати пройдений матеріал. Для дорослих така практика корисна тим, що вони можуть навчитися створювати великі усвідомлені проекти англійською мовою, що обов'язково стане в нагоді в роботі в іноземній компанії.

Сучасний репетитор англійської викладає, не дотримуючись якоїсь однієї методики чи однієї серії підручників. Гнучкість в освітньому процесі – це грамотний підхід до репетиторства. Якщо викладач це розуміє, то його учень і він сам залишаться у виграші.

Таким чином зараз можна знайти репетитора з англійської мови абсолютно для будь-яких цілей і абсолютно з різними методиками викладання. Це є величезним плюсом для всіх бажаючих осягати нові знання. Головне, це зрозуміти, який вчитель вам потрібен і почати його пошуки.

Репетитор з англійської мови – де шукати хорошого вчителя?

Репетитор англійської - це явище далеко не нове. Достатньо просто задати в пошуку запит «репетитор англійської мови», «шукаю репетитора з англійської мови» або «послуги репетитора англійської мови», і вам відразу ж відобразяться різні пропозиції, де ви з легкістю зможете знайти і вибрати фахівця, що вам підходить. Залежно від ваших бажань та переваг будуються ваші вимоги до репетитора.

Наприклад, якщо вам потрібен репетитор англійської мови з виїздом додому або репетитор англійської мови для дорослих, то інтернет надасть вам безліч фахівців з пропозиціями, які зможуть задовольнити ваші побажання, враховуючи зайнятість та фінансову можливість.

Крім цього, можна звернутися до знайомих, які можуть порекомендувати репетитора з англійської, проте даний варіант не є найнадійнішим, оскільки найчастіше думка однієї людини про фахівця може бути суб'єктивною. Тому найкращим рішенням буде ознайомитись із відгуками про репетитора на сайті, де він пропонує свої послуги.

Люди часто залишають відгуки про репетитора англійської мови, які допоможуть вам розібратися в тому, наскільки кваліфікованим є той чи інший фахівець, а також з'ясувати важливу інформацію. Наприклад, скільки коштує 1 година роботи з репетитором англійської мови або як проходитиме перше заняття з репетитором.

Крім сайту з послугами, якщо вам потрібний репетитор англійської, форум для претендентів або просто форум англійської мови теж є чудовим майданчиком для обговорення та пошуку, де люди, які свого часу займалися з репетитором, діляться своїм досвідом та контактами фахівців.

Репетитор англійської вдома – це найпоширеніший і найнадійніший варіант. У учня створюється реальний контакт з викладачем, і навчальний матеріал сприймається і відпрацьовується набагато краще. Крім того, це чудово економить час, якого часто не вистачає, і людина відразу після заняття готова продовжити займатися своїми справами, що дуже зручно при великій завантаженості.

Однак, якщо ви з якихось причин не можете займатися очно, вам на допомогу прийде репетитор з англійської мови онлайн. Таким чином, ваш графік занять може бути досить гнучким та зручним. Головне, щоб під рукою був комп'ютер або планшет, а також доступ до Інтернету. За бажання підтягнути свою англійську, найкращим варіантом буде займатися з репетитором англійської мови, який є носієм мови.

Носій мови
– це людина, для якої іноземна мова є рідною, спілкування вільне, швидке та без акценту.

Сьогодні знайти носія мови не складе особливих труднощів. Однак, окрім звичного очного спілкування, на допомогу приходять сучасні технології, у вигляді різних месенджерів, які надають можливість спокійно вдосконалювати свою англійську з рідного Києва, тоді як ваш репетитор перебуватиме у себе на Батьківщині.

Скільки коштує репетитор англійської?

Репетитор з англійської мови безкоштовно може бути тільки, якщо це ваш хороший знайомий або родич. А також знайти безкоштовну англійську можна, переглядаючи навчальні відео з репетиром на Youtube.

Ціна заняття з репетитором англійської мови варіюється в досить широкому діапазоні, і може становити від 200 до 1000 грн. за 1 годину роботи. Вартість заняття визначається самим репетитором залежно від професійних навичок. Ціна 200 грн. за заняття, швидше за все, можна зустріти у фахівців з невеликим досвідом, оскільки вони намагаються увійти на ринок послуг репетиторів і не мають ще широкої аудиторії. Також вартість залежить від наявності певної освіти, сертифікатів та різних установ щодо підвищення кваліфікацій.

Обов'язково звертайте увагу на те, скільки часу триватиме заняття, академічна година – це 40-45 хвилин або повна година, цей показник також може впливати на те, яка ціна за англійську Вам буде запропонована.

Багатозначним фактором є формат занять: очно ви плануєте займатися або дистанційно. Тому кожен клієнт має право сам визначити, яка ціна його влаштовує. Якщо це заняття, які спрямовані більше на власний розвиток і не прив'язані до жодних конкретних подій, немає сенсу оплачувати репетитора, який виставляє досить значну ціну за свої послуги.

Якщо ж ви насамперед шукаєте репетитора з англійської мови для підготовки до іспиту, співбесіди або Вам потрібен репетитор для еміграції за кордон, то, швидше за все, знадобляться послуги справжнього професіонала, який має великий досвід та знання англійською мовою. І в такому разі ціна буде гранично високою, але вона буде виправдана. У той же час, репетитор англійської може брати і недорого, навіть за досить складні послуги, проте це не як не відбиває його рівень професіоналізму.

Переваги освоєння мови з репетитором

Як вже було сказано на початку цієї статті, зараз познавати англійську можна зовсім різними способами. Репетитор – це лише один із безлічі варіантів, які можна використовувати для освоєння англійської мови, проте цей спосіб має безліч переваг, які ми не можемо недооцінювати.

  1. Репетиторські заняття дозволяють учневі налагодити близький і довірчий контакт зі своїм викладачем, які також будуть зацікавлені учнем та його успіхами у вивченні англійської.
  2. Однією із завдань, які виконує репетитор з англійської, полягає в тому, щоб учень освоював матеріал відповідно до своїх можливостей і здібностей. Індивідуальний підхід – ось що робить заняття з репетитором найефективнішими. Навчальний курс буде підібраний так, щоб учневі було легко та цікаво освоювати англійську.
  3. Опанування мови з репетитором передбачає постійний контроль. Таким чином, на відміну від групових, індивідуальні заняття покликані проводити проміжний контроль з метою виявлення проблемних тем та повернення до них. Так учень налаштовуватиметься виконувати завдання та виключати прогалини у знаннях.
  4. Репетитор англійської мови дає вільний розклад занять. Тут обидві сторони здатні вибрати найзручніший для себе час. Крім того, можливе перенесення занять у разі, якщо учень чи репетитор не можуть позайматися у заздалегідь обговорений час.
  5. Наявність різних форматів практик. З репетитором ви можете займатись як очно, так і дистанційно. Існує також комбінований варіант. Останнє новаторське рішення у цій галузі – це заняття певній місцевості (наприклад, музей, парк, магазин тощо). Так, процес стає набагато цікавішим і дозволяє учням візуалізувати свої знання.

Можна ще довго перераховувати переваги цього способу освоєння англійської. Якщо ви хочете випробувати це на собі та отримати незабутній досвід та насолоду від процесу, якщо вам потрібен репетитор англійської мови, не відкладай пошук, а почніть прямо зараз.

Яким має бути репетитор з англійської мови вирішувати лише Вам. Головне – це чітко для себе визначити цілі та завдання, а також не забувайте, що спілкування з викладачем має бути комфортним та приємним. Тільки в такому випадку можна з легкістю досягли приголомшливого результату у освоєнні англійської мови за короткий термін.