Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 

Спец. предложение   
Дисконт действует
с 26.04.2017
Вивчайте англійську разом з Креді Агріколь Банком та Speak Up!
Англійська доступна сьогодні без зайвих витрат! Креді Агріколь Банк разом з компанією Speak Up, найбільшою мережею шкіл англійської мови в Україні, створили цікаву пропозицію для всіх бажаючих вивчати англійську мову - спільну програму фінансування навчальних курсів вивчення англійської мови за новітньою технологією. Відтепер кожен може сплатити вартість курсу комфортними для себе частинами за допомогою кредитної програми, і найважливіше, - нічого не переплачуючи.

Умови спільної програми фінансування курсів вивчення англійської мови максимально прості та зрозумілі - необхідно просто поділити вартість курсу на 5 рівних частин та сплачувати щомісяця 1/5 від загальної вартості курсу. Жодних додаткових комісій чи відсотків!

«Сьогодні знання іноземної мови, зокрема англійської, є запорукою успішного кар’єрного розвитку кожної людини. Наприклад, у Креді Агріколь Банку, який є частиною міжнародної фінансової групи, англійська мова є обов’язковою для багатьох фахівців. Ми прагнемо дати українцям можливість вдосконалювати свої знання іноземної мови та рости професійно. Тому спільно зі Speak Up ми розробили спеціальну програму фінансування мовних курсів. Суть програми фінансування в тому, що у клієнтів не виникатиме зайвих витрат при оформлені кредиту на навчання англійською. Ще одна перевага – це комфорт, адже процес оформлення фінансування можна здійснити безпосередньо у школі без відвідання відділення банку. Після першого безкоштовного заняття достатньо звернутися до менеджера школи, надати необхідні документи та отримати погодження кредиту від банку. Після погодження кредиту клієнт сплачує лише п’яту частину вартості курсу, а решта суми розбивається на рівні частини, які необхідно сплатити протягом 4 місяців», - розповідає Роман Буніч, директор департаменту альтернативних каналів продажів Креді Агріколь Банку.

Варто зазначити, що нещодавно у мережі шкіл Speak Up також з’явився повноцінний курс навчання для дітей від 6 до 16 років. Діти навчаються у ігровій формі та демонструють неабиякі результати майже з перших місяців відвідування школи. Найкращою інвестицією є наші діти, а завдяки програмі кредитування без переплат, інвестиції стають доступними вже сьогодні.

Про мережу Speak Up Україна

Speak Up – найбільша мережа шкіл англійської мови в Україні - належить компанії Learning System Poland, яка є частиною групи Penta Investments. В Україні працює 13 шкіл (у Києв – 11 шкіл, в Одесі – 1 школа, у Кривому Розі – 1 школа), в яких навчається близько 10 тис. студентів і понад 50 тис. вже завершили навчання. Школи Speak Up – єдині в Україні, що працюють за сучасною методикою Blended Learning, основним принципом якої є занурення в мовне середовище. Навчання в школах Speak Up – це гнучкий графік, письмова гарантія результату, зручне розташування, міні групи та можливість навчатися за індивідуальною програмою.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.
Вивчайте англійську разом з Креді Агріколь Банком та Speak Up!


Тип дисконта: Спец. предложение
Дисконт предоставляет: Креди Агриколь Банк

Креди Агриколь Банк: другие распродажи, скидки, акции


Спец. предложение   
Дисконт действует
с 15.06.2011

Процентная ставка: от 3,3% до 16,4% в зависимости от срока кредита и первоначального ... подробнее >>>

Кредит на автомобили FIAT, LANCIA, ALFA ROMEOСпец. предложение   
Дисконт действует
с 12.12.2011

Специальные условия кредитования ПАО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК» и CК «АХА Страхование» для дилеров автомобилей LEXUS. Условия действуют с 12.12.2011 ... подробнее >>>

Кредит на автомобили LEXUSАкция   
Дисконт действует
с 01.06.2017
з 01.06.2017 по 15.07.2017 р. всі власники карток Mastercard® від Credit Agricole, які приймають участь в Програмі Mastercard® Rewards, мають змогу замовити "Спеціальну пропозицію"* вартістю 0 балів ... подробнее >>>
Музичний джем від Mastercard® Rewards! Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.