Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Клиринговый Дом
Клиринговый Дом

Клиринговый Дом


Сайт компании: www.clhs.kiev.ua

АБ “КЛІРИНГОВИЙ ДІМ” зареєстрований Національним банком України 30 грудня 1996 року, реєстраційний №264. Здійснює свою діяльність на підставі ліцензії Національного банку України №171 від 29 грудня 2001 року та письмового дозволу Національного банку України №171-1 від 29 грудня 2001 року. Крім того, Банк має ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів серії АВ №113070 від 19.10.2004 року.
Банк є:
· засновником ЗАТ “Українська міжбанківська валютна біржа”; ВАТ “Міжрегіональний фондовий союз”; Кримської міжбанківської валютної біржі;
· членом Міжнародної платіжної системи S.W.I.F.T.;
· Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;
· користувачем міжнародної інформаційно - ділінгової системи REUTERS;
· асоційованим членом міжнародної платіжної системи VISA International, Професійної Асоціації Реєстраторів та Депозитаріїв, Асоціації “Український Кредитно-Банківський Союз”, Київської Торгово-промислової палати, Української Торгово-промислової палати.
Банк має статус уповноваженого банку з обслуговування поточних рахунків фізичних осіб з виплати пенсій та грошової допомоги.
АБ “КЛІРИНГОВИЙ ДІМ” – банківська установа, яка динамічно розвивається, розширює універсальність фінансової діяльності, спектр банківських послуг, зберігаючи при цьому імідж надійного партнера з довірою клієнтів. Стратегічна мета Банку полягає в розвитку комплексного високоякісного банківського обслуговування клієнтів, розширенні спектру банківських послуг, впровадженні передових банківських технологій, покращенні показників доходності та прибутковості, що сприятиме підвищенню надійності та інвестиційної привабливості Банку. Діяльність Банку направлена на якісний та збалансований ріст, підвищення фінансової стійкості, зміцнення позицій в банківському секторі та посилення функціональної ролі в економічному та соціальному розвитку країни.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ БАНКУ
Банк є універсальною банківською установою, що надає широкий спектр банківських послуг згідно з чинним законодавством та у відповідності до отриманої банківської ліцензії та письмового дозволу НБУ (крім операцій з банківськими металами на валютному ринку України та на міжнародних ринках; операцій по випуску, обігу, погашенню (розповсюдження) державної та іншої грошової лотереї). Клієнти банку отримують комплексне обслуговування, яке включає операційне, розрахунково-касове, готівкові та безготівкові конверсійні операції в ВКВ та ОКВ, супроводження зовнішньоекономічних операцій, документарні операції, залучення грошових коштів, операції з цінними паперами, векселями, кредитування, надаються послуги інкасації. За дорученням своїх клієнтів, Банк проводить комісійні операції з придбання та продажу цінних паперів на біржовому та позабіржовому ринках. На ринку цінних паперів Банк займає одне з провідних місць по здійсненню депозитарної діяльності Зберігача. До числа клієнтів, які користуються послугами зберігача АБ “КЛІРИНГОВИЙ ДІМ”, входять юридичні та фізичні особи, торговці цінними паперами, інвестори, резиденти та нерезиденти. Депонентам надано повний спектр послуг зберігача, знання, досвід і професіоналізм персоналу, банківське сховище, сучасне комп’ютерне та програмне забезпечення. Напрацьована професійна база, сприятлива тарифна політика, індивідуальний підхід дають можливість розвивати цю послугу в подальшій діяльності.

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.