Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Плюс Банк
Плюс Банк

Плюс Банк


Сайт компании: www.plusbank.if.ua

 
1989
 
31.08.1989 - Зареєстровано в Державному банку колишнього СРСР комерційний банк "Прикарпатлісбанк", реєстраційний номер 163.
 
1995 10.11.1995 - На установчих зборах акціонерів комерційний банк реорганізовано у відкрите акціонерне товариство "Акціонерний комерційний банк "Прикарпаття"
2007
 
27.04.2007 - Національний банк України надав письмову згоду компанії Getin Holding S. A. для купівлі частки акцій АКБ “Прикарпаття”.
 
2007 22.06.2007 - На загальних зборах акціонерів банку «Прикарпаття» було прийнято рішення про збільшення статутного капіталу ВАТ «АКБ Прикарпаття» на 125 мільйонів гривень, а також оголошено про прихід у банк інвестора - польської фінансової групи «Getin Holding», яка в результаті угоди стала власником 93% акцій ВАТ «АКБ Прикарпаття». Рішенням зборів переобрано Правління банку та затверджено новий склад Спостережної ради. Новим головою Правління став Андрій Рязанцев. До складу Правління Банку також ввійшли Кравчук Вадим Валентинович та Марків Василь Дмитрович. Головою Спостережної Ради став Заріцький Богдан Тимофійович. Заступником Голови Спостережної Ради обрали Бернарда Афельтовича. Також Членами Спостережної Ради стали Піотр Степняк, Вєслав Маєвський та Радослава Стефурак.
2007
 
04.09.2007 - Статутний капітал Банку збільшено до 147 млн. грн., набуто статусу Банку з іноземним капіталом, отримано можливість працювати за межами Івано-Франківської області
2007
16.11.2007 - Протоколом зборів акціонерів затверджено нове найменування Банку

 

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.