Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Банк Бизнес Стандарт
Банк Бизнес Стандарт

Банк Бизнес Стандарт


Сайт компании: www.tas-business.com.ua

Основний принцип, закладений у стратегію розвитку банку "Бізнес-Стандарт" ще на початку його створення, полягає у забезпеченні поступального і динамічного нарощення вартості бізнесу за умов збереження фінансової стабільності і паритету інтересів всіх зацікавлених осіб - акціонерів, клієнтів і менеджменту. 
Починалась історія банку у жовтні 1989 року, коли у м. Мелітополь було засновано ТОВ КБ "Тавридабанк", який згодом, з появою нових акціонерів, змінив назву на "Муніципальний". Це стало відправною точкою у розвитку банку, стратегію якого було доповнено такими ключовими складовими, як універсальність, географічна розгалуженість і прозорість.

Ще одним імпульсом у досягненні якісно нових позицій банку стало стратегічне партнерство з фінансовою групою ТАС, яку було створено у січні 2001 р. На той час до складу цієї групи входили АКБ "ТАС-Комерцбанк”, ЗАТ "ТАС-Інвестбанк”, ЗАТ "Страхова група ТАС”, ЗАТ "Страхова компанія ТАС”. Традиції і принципи світової банківської школи, сучасне бачення діяльності банку як фінансового радника різногалузевого бізнесу принесли чудові “плоди”, серед яких - співпраця з рядом провідних підприємств металургійного і машинобудівного комплексів країни. Тож, усвідомлюючи масштаб і стратегічну значущість пріоритетних проектів групи, диверсифікацію і глобалізацію її діяльності як єдиного в Україні фінансового холдингу, акціонери і менеджери банку у 2004 р. прийняли рішення про приєднання до ФГ "ТАС". З того часу банк став йменуватися "ТАС-Бізнесбанк".

Минуло понад 15 років, і "ТАС-Бізнесбанк" перетворився на одну з провідних фінансово-кредитних установ Запорізького регіону, що відзначався універсальністю обслуговування. Тож, у вересні 2005 р. Загальними зборами акціонерів банку було ухвалено рішення про збільшення статутного фонду і перенесення головного офісу банку до столиці.

Закріплюючи позитивні тенденції останніх років, банк впевнено нарощував обсяги активів і пасивів, активно розширював мережу власних установ, запроваджував нові банківські продукти як для населення, так і для корпоративних клієнтів. Наразі активи банку становлять 120 млн дол. США, у Запорізькому регіоні стабільно працюють 14 безбалансових відділень, розташованих у Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську, Якимівці, Оріховому, де обслуговуються понад 2500 юридичних і понад 13000 фізичних осіб. У найближчих планах - створення чотирьох великих корпоративних центрів: південного, східного, західного і центрального.

Основними принципами діяльності банку, який з січня 2008 р. став АБ "Бізнес-Стандарт", були і залишаються універсальність, стабільність і порядність. Нині ми сповнені сил і наснаги до подальшого нарощення обсягів та підвищення якості банківських продуктів і послуг, до творчого осмислення потреб клієнтів і партнерів.

Основні віхи історії

2007-2008 рік яскраво виділяється в біографії АБ «Бізнес Стандарт». Багаторічне становлення банку, його розвиток, досягнення знайшли гідне застосування. У серпні 2007 року Головний офіс з міста Запоріжжя переїхав у м. Київ, це дозволило отримати банку загальнодержавний статус. Рішення, про перейменування було затверджене в рамках стратегії розвитку АБ «Бізнес Стандарт». Відкриття регіональних дирекцій (в Одесі, Дніпропетровську, Донецьку ) - це тільки початок довгого й важкого шляху. Однак ми зробили перші, вирішальні кроки. Наведена нижче таблиця не відображає всіх перипетій року життя, але передає загальний дух розвитку Акціонерного Банку «Бізнес Cтандарт».
 

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.