Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Банк Бизнес Стандарт
Банк Бизнес Стандарт

Банк Бизнес Стандарт


Сайт компании: www.tas-business.com.ua

Основний принцип, закладений у стратегію розвитку банку "Бізнес-Стандарт" ще на початку його створення, полягає у забезпеченні поступального і динамічного нарощення вартості бізнесу за умов збереження фінансової стабільності і паритету інтересів всіх зацікавлених осіб - акціонерів, клієнтів і менеджменту. 
Починалась історія банку у жовтні 1989 року, коли у м. Мелітополь було засновано ТОВ КБ "Тавридабанк", який згодом, з появою нових акціонерів, змінив назву на "Муніципальний". Це стало відправною точкою у розвитку банку, стратегію якого було доповнено такими ключовими складовими, як універсальність, географічна розгалуженість і прозорість.

Ще одним імпульсом у досягненні якісно нових позицій банку стало стратегічне партнерство з фінансовою групою ТАС, яку було створено у січні 2001 р. На той час до складу цієї групи входили АКБ "ТАС-Комерцбанк”, ЗАТ "ТАС-Інвестбанк”, ЗАТ "Страхова група ТАС”, ЗАТ "Страхова компанія ТАС”. Традиції і принципи світової банківської школи, сучасне бачення діяльності банку як фінансового радника різногалузевого бізнесу принесли чудові “плоди”, серед яких - співпраця з рядом провідних підприємств металургійного і машинобудівного комплексів країни. Тож, усвідомлюючи масштаб і стратегічну значущість пріоритетних проектів групи, диверсифікацію і глобалізацію її діяльності як єдиного в Україні фінансового холдингу, акціонери і менеджери банку у 2004 р. прийняли рішення про приєднання до ФГ "ТАС". З того часу банк став йменуватися "ТАС-Бізнесбанк".

Минуло понад 15 років, і "ТАС-Бізнесбанк" перетворився на одну з провідних фінансово-кредитних установ Запорізького регіону, що відзначався універсальністю обслуговування. Тож, у вересні 2005 р. Загальними зборами акціонерів банку було ухвалено рішення про збільшення статутного фонду і перенесення головного офісу банку до столиці.

Закріплюючи позитивні тенденції останніх років, банк впевнено нарощував обсяги активів і пасивів, активно розширював мережу власних установ, запроваджував нові банківські продукти як для населення, так і для корпоративних клієнтів. Наразі активи банку становлять 120 млн дол. США, у Запорізькому регіоні стабільно працюють 14 безбалансових відділень, розташованих у Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську, Якимівці, Оріховому, де обслуговуються понад 2500 юридичних і понад 13000 фізичних осіб. У найближчих планах - створення чотирьох великих корпоративних центрів: південного, східного, західного і центрального.

Основними принципами діяльності банку, який з січня 2008 р. став АБ "Бізнес-Стандарт", були і залишаються універсальність, стабільність і порядність. Нині ми сповнені сил і наснаги до подальшого нарощення обсягів та підвищення якості банківських продуктів і послуг, до творчого осмислення потреб клієнтів і партнерів.

Основні віхи історії

2007-2008 рік яскраво виділяється в біографії АБ «Бізнес Стандарт». Багаторічне становлення банку, його розвиток, досягнення знайшли гідне застосування. У серпні 2007 року Головний офіс з міста Запоріжжя переїхав у м. Київ, це дозволило отримати банку загальнодержавний статус. Рішення, про перейменування було затверджене в рамках стратегії розвитку АБ «Бізнес Стандарт». Відкриття регіональних дирекцій (в Одесі, Дніпропетровську, Донецьку ) - це тільки початок довгого й важкого шляху. Однак ми зробили перші, вирішальні кроки. Наведена нижче таблиця не відображає всіх перипетій року життя, але передає загальний дух розвитку Акціонерного Банку «Бізнес Cтандарт».
 

 Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.