Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Банк Синтез
Банк Синтез

Банк Синтез


Сайт компании: www.syntez.kiev.ua

АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "СИНТЕЗ" був офіційно зареєстрований у Національному банку України 24 грудня 1993 року (реєстраційний номер 221).
АБ "Синтез" - це універсальний банк, орієнтований на задоволення потреб клієнтів, працює на міжнародному рівні, та й надає, надає повний комплекс банківських операцій і послуг у національній і іноземній валюті.  За десятилітню історію існування наш банк зайняв упевнену позицію на ринку банківських послуг, яка характеризується стабільним фінансовим становищем, розвитком, постійним поглибленням диверсифікованості діяльності.

Фінансова політика банку спрямована на збереження й збільшення капіталу, зниження ризиків при здійсненні всіх видів операцій, зменшення невиробничих витрат. Фінансові показники свідчать про стабільність і прибутковості діяльності, динаміці розвитку, високому рівні менеджменту, умінні не тільки встояти, але й заробити прибуток у нинішніх ринкових умовах нашої економіки. Статутний фонд Банку становить 63800000.00 гривень.Банк має 19 пунктів банківської ліцензії НБУ, що дозволяє здійснювати широкий спектр операцій. АБ "Синтез" є дійсним членом Київського Банківського Союзу, Української Фондової Біржі, Української Міжбанківської Валютної Біржі, Професійної Асоціації Реєстраторів і Депозитаріїв.

За станом на 01.12.2004 року АБ "Синтез" має розвинену філіальну мережу: 4 філії й 17 відділень в 5- ти великих регіонах України (Харків, Чернігів, Львів, Суми, Черкаси). При обслуговуванні своїх клієнтів Банк активно використовує нові технології роботи з віддаленими робочими місцями й системою " Банк-Клієнт". Наш банк завжди відкритий для співробітництва й це створює сприятливі умови для ведення бізнесу своїх клієнтів з метою процвітання й розвитку економіки України. Ми намагаємося бути необхідними для підприємств усіх галузей економіки країни. Ми - законослухняний банк - клієнти не ризикують, працюючи з нами.

АБ "Синтез" встановив кореспондентський стосунки більш ніж з 30 банками- кореспондентами. На 01.12.2004 року загальна чисельність співробітників нашої системи становить більш 400 людина, середній вік 35 років. Практично всі фахівці мають вищу профільну освіту. Соціальна політика Банку орієнтована на індивідуальний підхід до кожного співробітника з високим рівнем корпоративної культури.

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.