Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Страховые компании     Страховая компания ALiCO life
ALiCO life

ALiCO life


Сайт компании: www.alico.ua

Українська компанія зі страхування життя, яка належить компанії American Life Insurance Company (ALICO) - світовому лідеру зі страхування життя, та входить до складу American International Group, Inc. (AIG). Компанія діє на українському ринку страхування життя відповідно до безстрокової ліцензії, виданої Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України серія АВ № 429825 від 15.10.2008 року (оновлена).  

Із самого початку діяльності в Україні ALICO AIG Life має бездоганну репутацію завдяки своїм високоякісним страховим програмам, зразковому обслуговуванню та надійним фінансовим гарантіям.Статутний капітал компанії та додатковий вкладений капітал є одними з найбільших серед компаній страхування життя в Україні та становлять 225 429 320, 00 гривень. Загальний обсяг зібраних премій у 2007 році склав 187,3 млн гривень, а за 9 місяців 2008 року – 193,6 млн гривень. 
ALICO AIG Life є одним із лідерів ринку страхування життя в Україні. На сьогодні компанія має найбільшу частку українського ринку страхування життя, яка становить близько 30% (за даними Ліги Страхових Організацій України за 2008 рік).

Нині послугами компанії користуються понад 150 тисяч громадян України. Їхня довіра – найголовніше досягнення ALICO AIG Life.
Компанія пропонує не лише фінансову надійність своїм клієнтам, але й цікаві кар’єрні можливості енергійним, амбітним і далекоглядним професіоналам на умовах співпраці й партнерства в розповсюдженні фінансових послуг.У переліку послуг ALICO AIG Life страхові програми для індивідуальних та корпоративних клієнтів, які поєднують у собі унікальний страховий захист, можливість накопичення коштів та інвестиції збережень із метою одержання прибутку.

 

 Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.