Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог скидок EVA

EVA

Лінія магазинів «Eva» - це національна мережа магазинів, що належить компанії ООО «РУШ». «Eva» піклується про комфорт Вашого будинку, допомагає відмінно виглядати і легко вирішувати побутові питання. Асортимент "Eva" орієнтований на жіночу аудиторію, включає товари парфюмерно-косметичної групи, засоби особистої гігієни, побутову хімію, біжутерію і аксесуари.

Сьогодні «Eva» пропонує 18 000 позицій товарів, оформлених у затишний формат магазину дрогері (drogerie). Його можна описати як «магазин біля дому»: невелика площа, зручне розташування - у двох кроках від вашого житла, уважний персонал і доступна ціна. З'явившись в 70х роках минулого століття, магазини дрогері зайняли впевнену позицію в Європі і зараз активно завойовують український ринок. Компанія «РУШ» стала одним із засновників дрогері в Україні. Розвиваючись і постійно вдосконалюючись, «РУШ» входить до трійки лідерів національного ринку мереж такого формату.

Українки, їхні смаки і переваги - ось ключові поняття при створенні оптимальних умов покупки в «Eva». Сьогодні для задоволення споживчих запитів компанія працює з 400 виробниками та дистриб'юторами по всій Україні.
Поряд з продукцією популярних західних брендів: Procter & Gamble, L'Oreal, Schwarzkopf, Johnson & Johnson, тут представлені і власні торгові марки (ВТМ), такі, як ТМ «Управдом», ТМ «Lito», ТМ «SKY» (засоби по догляду за будинком, гігієнічні засоби), ТМ «LCF» (декоративна косметика) та інші. Число ВТМ стабільно зростає, запланований вихід ще 5 власних продуктів "Eva". Різноманітна асортиментна лінійка дає можливість покупцю вибрати з великої кількості якісних і, що важливо, недорогих варіантів продукції. А мережа отримує можливість вкладати додаткові кошти у свій розвиток, при цьому успішно реалізуючи стратегію «краща ціна».

На даний момент «Eva» гостинно приймає покупців у багатьох великих містах України. Найбільше число магазинів розташовано в Дніпропетровському, Київському, Запорізькому, Донецькому, Одеському, Харківському та Сумському регіонах. Всі торговельні точки, загальною площею 28 тисяч квадратних метрів, розташовані в районах з великою щільністю населення і, як правило, поблизу зручних транспортних розв'язок.

Адреса магазинов Ева:

Киев, бул. Перова, 34/2
Одесса, ул.Филатова, 1
Харьков, пер. Стадионный, 5-А
Днепропетровск, пр. Правды 1Ж
Полтава, ул. Ковпака, 26

EVA
Сайт: www.eva.dp.ua
Сеть: EVA
Новости: EVA
Дисконтная программа: EVA


EVA: распродажи, скидки, акции


Акция   
Дисконт действует
с 04.02.2016
1+1=3! Купуй дві будь-які одиниці зубної пасти, зубної щітки або ополіскувача ТМ Lacalut у будь-якій комбінації та отримай третю одиницю у подарунок.

Лакалут.

Акція діє в мережі ... подробнее >>>
Акция от ЛакалутАкция   
Дисконт действует
с 05.02.2015

Тільки зараз EVA дарує економію до 35%* на засоби для догляду за шкірою обличчя** ТМ Garnier!

* - Від регулярної роздрібної ціни в мережі EVA. Інформацію про співвідношення розміру ... подробнее >>>

Акція на ТМ GarnierАкция   
Дисконт действует
с 05.02.2015

Тільки зараз і тільки в EVA ви можете придбати туши для вій ТМ Patricia Ledo з економією 50%*!
*- Від регулярної роздрібної ціни в мережі EVA. Інформацію про співвідношення розміру економі... подробнее >>>

Акція з ТМ Patricia LedoEVA новости

 Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.