Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
SUNOCHKI, Дисконтная программа

Дисконтная программа SUNOCHKI

Правила проведення дисконтної програми «SUNOCHKI»

Поняття, що використовуються:
Під поняттям «Покупець» мається на увазі фізична особа (громадянин/громадянка України, що досяг/досягла 18-річного віку), що придбала товар в торговій мережі «SUNOCHKI» * в період з 01.02.2009 р. та має право на отримання Дисконтної картки з початковим фіксованим розміром знижки.
Під поняттям «Держатель картки» мається на увазі Покупець, що придбав товар в торговій мережі «SUNOCHKI» *, отримав Дисконтну картку (ДК) з початковим розміром знижки та на ім’я якого така ДК оформлена.
Під поняттям «Дисконтна картка» (або - ДК) мається на увазі пластикова картка встановленого зразка, що діє в торговій мережі «SUNOCHKI» *, та яку можуть отримати Покупці Товару, що надає змогу Держателям ДК придбати зі знижкою Товари, представлені до продажу в торговій мережі «SUNOCHKI» *. ДК може бути використана також пред’явниками ДК, що не являються Держателями ДК, за виключенням випадків визначених цими Правилами.
Під поняттям «Знижка» мається на увазі процент знижки, який отримує Держатель картки, її пред’явник при придбанні Товарів в магазинах торгової мережі «SUNOCHKI» *. Початковий фіксований розмір знижки становить 5%, подальше його збільшення відбувається в порядку встановленому цим Правилами.
Під поняттям «Товар», «Товари» маються на увазі оптична продукція (сонцезахисні окуляри, годинники та аксесуари), «Сертифікати SUNOCHKI *», що реалізуються в торговій мережі «SUNOCHKI» *, за виключенням акційних товарів.
Зміст дисконтної програми:
При придбанні Покупцем будь-яких сонцезахисних окулярів, включаючи акційні, а також «Сертифікатів SUNOCHKI *» в торговій мережі «SUNOCHKI» *– йому надається ДК з початковим фіксованим розміром знижки 5%.
ДК надає право її Держателю, пред’явнику на подальше використання 5 %-ої, або сумарно накопиченої на ДК знижки при придбанні Товарів в магазинах торгової мережі «SUNOCHKI» *, за виключенням «Сертифікатів SUNOCHKI *».
Усі ДК є безстроковими. Змінити термін дії ДК може виключно організатор дисконтної програми. ДК являють собою пронумеровані пластикові картки з проставленим штрих-кодом картки.
ДК є накопичувальними, розмір знижки по ним зростає при збільшенні сукупної грошової суми покупок. Система накопичення діє регіонально, тобто в тому населеному пункті, в якому Держатель отримав ДК.
Для отримання знижки за ДК її Держатель зобов’язаний пред’явити картку при придбанні Товарів в торговій мережі «SUNOCHKI» *.
Знижки на оптичну продукцію (товари):
початковий розмір знижки при покупці будь-яких сонцезахисних окулярів, включаючи акційні – 5%. Сума першої покупки, при здійсненні якої Покупець отримав ДК з 5%- ою знижкою зараховується на таку ДК.
при збільшенні, сукупної суми покупок до 10 000,00 (десяти тисяч) гривень розмір знижки становитиме - 10%,
при подальшому накопиченні сукупної грошової суми покупок до 20 000,00 (двадцяти тисяч) гривень і більше - розмір знижки не змінюється і є фіксованим на рівні 20%,
Розмір знижки надається від роздрібної вартості Товарів, що реалізуються в торговій мережі «SUNOCHKI» *. Сумування розміру знижки за ДК та акційних знижок, що діють в магазинах торгової мережі «SUNOCHKI» * – не проводиться.
Знижки за отриманими ДК не розповсюджуються на придбання «Сертифікатів SUNOCHKI *».
Система знижок за ДК діє в усій торговій мережі «SUNOCHKI» * і розповсюджується на Товари, що приймають участь в дисконтній програмі.
При обміні Держателями своїх попередніх ДК на дисконтні картки з більшим розміром знижки (за умови дотримання Держателями ДК умов накопичення сукупних грошових сум покупок, які впливають на зміну розміру знижок за ДК) – накопичені за попередньою ДК сукупні грошові суми покупок зменшенню не підлягають. В сукупну грошову суму покупок входить придбання Товарів з використанням ДК.
Дані Правила можуть бути змінені в односторонньому порядку стороною організатора дисконтної програми без попереднього повідомлення про такі зміни Покупців та Держателів ДК;
З моменту оформлення ДК їх Держателі автоматично приєднуються до умов, викладених в цих Правилах та підпадають під їх дію.
Дія даних Правил поширюється на пред’явників ДК з моменту надання ДК для проведення розрахунку за придбаний Товар.
SUNOCHKI

 Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.