Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Новости Виннер Автомотив

Porsche – це найкраща якість та надійність. Думка експертів
Моделі Porsche, що виробляються в Цуффенхаусені та Лейпцигу, отримують найвищі оцінки німецьких автомобільних експертів.
Німецька технічна асоціація контролю (TUV) та експертна організація з контролю технічного стану транспортних засобів «Декра» (Dekra) підтверджують: Porsche – це найкраща якість та надійність.

Штутгарт. Porsche 911 виходить на лідируючі позиції у щорічному престижному німецькому рейтингу надійності вживаних автомобілів “TUV-Report 2010”, складеному журналом “Autobild”. Цей класичний спортивний автомобіль компанії Dr. Ing. H.c. F. Porsche AG Porsche, Штутгарт, піднімається на найвищі сходинки завдяки своїй якості та надійності в обох категоріях рейтингу: автомобілі віком від 2-х до 3-х років та віком від 6-ти до 7-ми років.

Boxster, автомобіль із двигуном центрального розташування, також досягає вражаючих результатів завдяки своїм неперевершеним рисам та, з-поміж іншого, виявляється найкращим спортивним автомобілем у категорії автомобілів, віком від 8-ми до 9-ти років. Цьогорічний рейтинг надійності вживаних автомобілів враховує більше, ніж 7,4 млн. оцінок експертів Німецької технічної асоціації контролю, зроблених протягом року. Інженери технічної асоціації регулярно підтверджували неперевершену та надійну якість моделей Porsche і вже присуджували 911 та Boxster найвищі оцінки протягом останніх декількох років.

911 наразі є також найкращою спортивною автівкою у цьогорічному рейтингу якості вживаних автомобілів організації «Декра» (Dekra) у категорії автомобілів з пробігом більше, ніж 100 тис. км. У сегменті позашляховиків переможцем у категорії автомобілів з пробігом від 50 тис. до 100 тис. км. став Porsche Cayenne, що виробляється у Лейпцигу.

Таким чином, окрім неперевершеної динаміки та потужності, передовими рисами автомобілів Porsche є також довготривала експлуатація та надійність.


 Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.