Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Виннер Автомотив, новости

З 30 вересня 2010 року Volvo S60 доступний в нашому автоцентрі. Запрошуємо Вас на знайомство з цим автомобілем.  
Моделі Porsche, що виробляються в Цуффенхаусені та Лейпцигу, отримують найвищі оцінки німецьких автомобільних експертів.
Автомобіль для буксирування, патрульне авто, символ статусного авто, перевізник пасажирів, позашляховик.
Новий Ford Fiesta – перший європейський автомобіль Ford, який досить успішно просувають на американському ринку
БРЕНТВУД, Ессекс, 7 грудня 2009 р. – Компанія Ford отримала дві премії Top Gear, BBC, що відзначають її досягнення в абсолютно різних сферах автопромисловості.
Завітайте до автоцентру «Віннер Автомотів» та здійсніть обмін автомобіля будь-якої марки та будь-якої моделі на обраний Вами автомобіль Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo або Porsche.
Компанія «Віннер Автомотів» пропонує оригінальне рішення для розв’язання проблеми сезонного зберігання шин. Відтепер ми пропонуємо своїм клієнтам скористатися новою послугою – «Готелі для шини»
Автоцентр «Віннер Автомотів» представляє автомобіль Ford Kuga з автоматичною трансмісією та об’ємом двигуна 2,5 літри! Ford Kuga - автомобіль з винятковою прохідністю та фантастично привабливою зовнішністю.
КЕЛЬН, Німеччина, 16 березня 2009 р. – „Повністю оновлена Fiesta – це одне з найстильніших авто у світі” - висновок 28 провідних дизайнерів та експертів з дизайну з 19 країн, які присудили ефектній моделі Ford престижну нагороду „red dot” в номінації міжнародний дизайн виробу.
Абсолютно нова ралійна модель Ford Fiesta R2, створена на основі бестселера Ford Fiesta (серійного легкового авто, остання версія якого вийшла в минулому році), була представлена публіці на ралі d´Italia Sardegna.
Нещодавно до автоцентру «Віннер Автомотів» завітав поважний гість - віце-президент Національної телекомпанії України, пан Роман Стефанович Недзельский.
9 липня 2009 року у Саатчі Гелері Челсі, Лондон компанія Jaguar Cars офіційно представила публіці новий Jaguar XJ.
Поява нового Discovery 4 була досить послідовною, спочатку автомобільний салон в Нью-Йорку, потім в Шанхаї.
Неперевершені потужність та динаміка - Range Rover Sport 2010 модельного року.
Автоцентр «Віннер Автомотів» представляє Новий Range Rover 2010 модельного року. Цей автомобіль – найбільш розкішний і спроможний позашляховик у світі.


 Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.