Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Новости Технополис

Розширення мережі ТЕХНОПОЛІС!

Скоро розпочнеться активна підготовка до новорічних свят і приємний клопіт відносно вибору подарунків для рідних та близьких.

«ТЕХНОПОЛІС» допоможе впоратися з цим завданням, адже в кожному магазині мережі представлений широкий асортимент товарів провідних світових виробників: аудіо-, відео-, побутової, цифрової і комп´ютерної техніки, телефонів і аксесуарів. Весь товар можна купити в кредит або в розстрочку до 15 платежів.

У грудні 2010 року ми порадуємо наших шанувальників відкриттям ще двох магазинів «
ТЕХНОПОЛІС»: у місті Бориспіль за адресою: вул. Київський шлях, 2/14 на території ТРЦ Aeromall і в місті Кременчуці по вул. Пролетарській.

Відкриваючи нові магазини компанія «ТЕХНОПОЛІС» забезпечує місцеве населення новими стабільними робочими місцями. Весь персонал проходить професійне навчання по унікальній системі тренінгів з продажу та роботі з клієнтами. Наші продавці-консультанти допоможуть покупцям розібратися навіть з найскладнішою сучасною технікою і зробити правильний вибір.

А також раді повідомити, що в 2011 році радісно зустрічатимуть наших покупців 60 магазинів мережі «
ТЕХНОПОЛІС», оскільки наступного року ми плануємо розширити нашу мережу ще на 15 магазинів! Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.