Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 

Акция   
Дисконт действует
с 10.02.2010
Час ЗІГРІВАТИ СЕРЦЯ ДИВАМИ з NIVEA

Свята у лютому та березні - це чудова можливість сказати найголовніше тим, кого ми любимо. Час зігрівати серця ДИВАми, даруючи їх коханим 14 лютого, рідним чоловікам - 23 лютого та чарівним жінкам на початку весни – 8 березня. Адже справжнє ДИВО – щасливі очі дорогої тобі людини, тендітна квіточка, що пробивається крізь сніжні замети та сонячний зайчик, що стрибає по весняних калюжах, Наше життя наповнено ДИВАми, великими та маленькими, головне - встигати їх помічати та дарувати іншим.

Отримуйте ДИВОвижні подарунки, придбавши NIVEA в мережі КОСМО період з 10 лютого по 10 березня 2010 року.

Придбайте продукцію NIVEA* у будь-якій точці з мережі КОСМО, гарантовано отримайте мило-новинку NIVEA у касира** та вигравайте:

придбавши 1 засіб NIVEA - один з 1000 наборів продукції NIVEA, вартістю 300 грн. кожний** придбавши 2 засоби NIVEA - один з 10 спа-уікендів у розкішній віллі придбавши 3 засоби NIVEA - одну з 5 бьюті-фотосесій від німецького фешн-фотографа з Посольства Краси***
Для участі в розіграші ДИВОвижних подарунків від NIVEA Вам потрібно розбірливо заповнити акційну анкету та покласти її до ДИВО-скриньки у точці продажу. Важливо зберегти чек, що підтверджує придбання продукції.

Але це ще не все, адже свята – час зігрівати серця дивами і NIVEA підготувала для Вас багато інших ДИВОвижних подарунків!

У 15 магазинах КОСМО Ви також зможете отримати гарантовані подарунки у промоутерів та взяти участь у головному розіграші. Отримайте святкову упаковку за покупку 1 засобу NIVEA, а за покупку 2 та більше засобів – один з красивих подарунків: ДИВОвижний чайник, щоб Ви могли ділитись теплом з близькими, чашка для ароматного чаю, календар на 2010 рік, продукти NIVEA та міні-продукти NIVEA.

Окрім подарунків, не гайте час, обирайте листівку з побажаннями для Ваших рідних та близьких з ДИВО-мішечка NIVEA у магазинах мережі КОСМО.

Тож, хіба свята не створені задля того, щоб ми придивились до світу, що нас оточує?

Хоча б на хвилинку зупинились у щоденному ритмі, озирнулись навколо та подарували ДИВО нашим рідним та близьким…

І не важливо, буде диво великим чи маленьким, головне, щоб серця дорогих нам людей були зігріті теплом від нього. Дивовижних Вам свят!

NIVEA

Детальні правила акції буде розміщено на сайті www.NIVEA.ua з 16.02

* окрім мила NIVEA

**мається на увазі придбання мила-новинки NIVEA за 0,01 грн.

*** середня сумарна роздрібна вартість продукції NIVEA у складі набору

**** www.embassyofbeauty.de

Перелік магазинів, у яких можливо отримати гарантований подарунок у промоутерів, наведено нижче.

Години та дні роботи промоутерів:

12, 19, 26 лютого та 5 березня – з 16.00 до 20.00; 20, 21, 27, 28 лютого – з 12.00 до 16.00; 23 лютого – з 16.00 до 20.00; 13,14 лютого та 6,7 березня – з 12.00 до 17.00; 8 березня – з 10.00 до 14.00
 

Час ЗІГРІВАТИ СЕРЦЯ ДИВАМИ з NIVEA


Тип дисконта: Акция
Дисконт предоставляет: Космо

Космо: другие распродажи, скидки, акции


Подарок   
Дисконт действует
на постоянной основе

Обирайте Подарункові картки "КОСМО" та даруйте можливість святкового шопінгу й вибору найкращого. Не марнуйте час на вибір розміру, кольору та форми. Адже дог... подробнее >>>

Подарочная карта КосмоАкция   
Дисконт действует
с 01.02.2016
З 1 по 28 лютого 2016 року включно КОСМО запрошує Ва взяти участь в спеціальній акції від ТМ Syoss
При купівлі будь-якого продукту ТМ Syoss покупець матиме право придбати на той же чек будь-який... подробнее >>>
Продукція ТМ Syoss зі знижкою 60%Акция   
Дисконт действует
с 30.03.2015
Зробіть покупку на 150 грн. у магазинах КОСМО м. Києва з 30 березня по 10 травня 2015 року включно та отримайте у касира купон на 3 знижки

7% - на першу покупку
10% - на другу покупку ... подробнее >>>
Даруємо купон на 3 покупки зі знижкою до -15% Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.