Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 

Акция   
Дисконт действует
с 01.03.2017
Оплата частями
Акція діє з «01» березня по «31» грудня 2017 року включно в мережі магазинів тм «Фокстрот» по всій території України (окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей) та в інтернет магазині www.foxtrot.com.ua.

*При придбанні у магазинах ТМ «Фокстрот» або в інтернет-магазині www.foxtrot.com.ua. в період дії акції акційних товарів покупці мають право: - отримати на власну картку «Фокс Клуб» бонуси в розмірі, що залежить від акційних товарів, що придбаються. Кількість бонусів вказується біля відповідного акційного товару на сайті www.foxtrot.com.ua. або на ціннику з акційним товаром в магазині ТМ «Фокстрот». Бонуси можуть бути використані через 14 календарних днів та протягом 180 календарних днів з дня їх нарахування для отримання знижки при здійсненні покупки товарів у магазині мережі ТМ «Фокстрот». При використанні бонусів, відповідна кількість бонусів списується з віртуального рахунку картки «Фокс Клубу» учасника Програми. УВАГА! Діють обмеження та застереження при використанні бонусів. Бонуси можна використати згідно порядку, що встановлений офіційними правилами програми лояльності «Фокс Клуб»; або
- здійснити покупку акційних товарів з використання акційних бонусів для отримання знижки на такі товари. Період дії акційних бонусів передбачений правилами відповідної акції або рекламної пропозиції згідно яких нараховувались акційні бонуси. Максимальний розмір знижки, яку можна отримати за рахунок акційних бонусів, встановлюється окремо для кожного акційного товару та вказується біля відповідного акційного товару на сайті www.foxtrot.com.ua. або на ціннику з акційним товаром в магазині ТМ «Фокстрот». Знижка з використанням акційних бонусів не сумується з іншими знижками, що одночасно діють в магазині мережі ТМ «Фокстрот» або в інтернет магазині www.foxtrot.com.ua та не надається у разі придбання акційного товару за кредитними програмами банків-партнерів. При використанні акційних бонусів, відповідна кількість акційних бонусів списується з віртуального рахунку картки «Фокс Клубу» учасника акції.
Кількість та перелік акційних товарів обмежено. Акція діє лише для учасників програми лояльності «Фокс клуб». Кількість накопичених акційних бонусів/бонусів можна дізнатися в магазині ТМ «Фокстрот» або сайті www.my-comfort.com.ua. Організатор акції залишає за собою право змінювати перелік акційного товару та максимальну кількість акційних бонусів, які можна використати або максимальну кількість бонусів, яку можна отримати, при придбанні акційних товарів. Перелік акційних товарів для роздрібних магазинів ТМ «Фокстрот» та для інтернет магазину www.foxtrot.com.ua. може відрізнятись. Про детальні умови нарахування акційних бонусів та використання бонусів, умови акції та перелік товарів, що беруть участь в акції, дізнавайтеся у продавців-консультантів магазинів ТМ «Фокстрот», на сайті www.foxtrot.com.ua або за телефоном 0-800-500-153 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).
Оплата частями


Тип дисконта: Акция
Дисконт предоставляет: Фокстрот

Фокстрот: другие распродажи, скидки, акции


Акция   
Дисконт действует
с 01.04.2015
Каждый покупатель, который оформил предзаказ на смартфон Samsung Galaxy S6 или Samsung Galaxy S6 Edge получает в подарок* беспроводное зарядное устройство!... подробнее >>>
Предзаказ смартфона Samsung Galaxy S6Акция   
Дисконт действует
с 18.09.2014

Купуйте акційну техніку від Braun, а у випадку незадоволення якістю продукції - повертайте відповідний товар та пояснюйте, що саме Вам не сподобалось. Дотримуйтесь всіх вимог акції - отримуйте комп... подробнее >>>

Не сподобалась продукція Braun у користуванні? Повертай гроші!Акция   
Дисконт действует
с 26.02.2015

*Акція діє з 26 лютого 2015 року по 18 березня 2015 року включно в мережі магазинів ТМ «Фокстрот техніка для дому» на всій території України.

*Під словом «Подарун... подробнее >>>

Купуй скороварку Polaris - отримай у подарунок чашу Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.