Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Банк Меркурий
Банк Меркурий

Банк Меркурий


Сайт компании: www.mercury-bank.com

Харківський акціонерний комерційний банк “Меркурій” заснований 18 листопада 1992р. Сьогодні АКБ “Меркурій” - це сучасна універсальна фінансова установа, яка в своїй діяльності спирається на передові банківські технології та надає повний комплекс банківських послуг.  Банк є членом фінансових та громадських організацій: Асоціації українських банків, Харківського банківського союзу, Української асоціації інвестиційного бізнесу, Суспільства всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій S.W.I.F.T., Національної Системи Масових Електронних Платежів, Системи MasterСard International, Visa International, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Асоціації «Регіональне будівництво», також банк є учасником міжнародних систем грошових переказів  Western Union та  MoneyGram.      

АКБ “Меркурій” – фінансова установа, яка успішно розвивається та демонструє постійні темпи росту по всіх основних фінансових показниках.
Досягнуті надійність та стабільність - це результат п’ятнадцятирічного досвіду, напруженої роботи і успішного співробітництва. Банк є членом Асоціації українських банків, Харківського банківського союзу, Української асоціації інвестиційного бізнесу, Суспільства всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій S.W.I.F.T., Національної Системи Масових Електронних Платежів, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Асоціації «Регіональне будівництво».
Найвагомішим аргументом успіху банку є довіра клієнтів. Протягом минулого року спостерігалось стабільне зростання кількості рахунків приватних осіб.  Серед юридичних осіб банк веде активну політику з розширення клієнтської бази. Фахівці банку допомагають клієнтам визначитись у виборі банківських послуг та обрати такий вид обслуговування, який відповідатиме особливостям ведення бізнесу клієнтів, надають первинні консультації з фінансових та юридичних питань, супроводжують проекти. Банк регулярно проводить маркетингові заходи і спеціалізовані семінари з фінансових питань, чим сприяє фінансовому становленню своїх клієнтів.  

Банк “Меркурій” активно підтримує розвиток регіонального бізнесу та виробництва. За фінансової участі банку вирішуються найважливіші з соціальних програм Харківщини. АКБ “Меркурій” має розгалужену мережу кореспондентських рахунків у найвідоміших іноземних банках: Dresdner Bank AG (Німеччина), VTB Bank (Deutschland) AG (Німеччина), Raiffeisen Zentralbank Osterreich AG (Австрія), Ощадний банк Російської Федерації, ВАТ «Альфа-банк» (Росія), AB UKIO BANKAS (Литва), завдяки чому розрахунки за зовнішньоекономічною діяльностю клієнтів здійснюються в найкоротші терміни.  
Сьогодні до послуг клієнтів банку Філія АКБ "Меркурій" в місті Києві та двадцять чотири відділення в Харківському регіоні і Києві, більшість з яких працюють в зручному для клієнтів подовженому режимі роботи та в вихідні дні.  
Для фізичних осіб банк пропонує чимало вигідних фінансових послуг. В затишній атмосфері відділень банку «Меркурій» відвідувачі можуть сплатити платежі за житлово-комунальні послуги, оформити депозитний вклад, відкрити поточний рахунок, отримати кредит, переказати гроші тощо. І у більшості випадків кредитні ставки, відсотки за депозитами, тарифи на банківське обслуговування в банку «Меркурій» вигідно відрізняються від аналогічних умов в інших банках.   
Пенсіонерам банк “Меркурій” пропонує комплексну Пенсійну програму з додатковою можливістю оформляти вклад “Пенсійний” за підвищеними процентами. Великим попитом серед клієнтів банку “Меркурій” користуються програми кредитування. Кредити на придбання житла, автомобілів, на освіту, на споживчі цілі  чи на придбання товарів народного вжитку оформлюються банком протягом двох днів з моменту надання повного пакету документів.

Популярність Житлової програми банку сприяла збільшенню фінансування будівництва житла на первинному ринку. В 2007 році банк “Меркурій” активно застосовував механізм продажу квартир з використанням цільових облігацій, а співпраця з Державною іпотечною установою дозволила суттєво зменшити розмір відсотків за іпотечними кредитами та здійснювати кредитування за стандартами ДІУ. Завдяки успішному виконанню Житлової програми АКБ "Меркурій", наприкінці 2007 року були введені в експлуатацію два нових будинки за адресами: вул. Залеська,5 та в пгт Солоницівка. Це дозволило понад 300 сім’ям харків’ян отримати нове сучасне житло.
Додаткового комфорту до банківського обслуговування додає використання платіжних карт. Банк активно реалізує зарплатні проекти та впроваджує еквайрінг. Вже понад шість років АКБ “Меркурій” обслуговує термінові грошові перекази. В 2007 році банк підключився і до міжнародної системи термінових переказів MoneyGram. Відтепер клієнти банку мають можливість отримувати і відправляти перекази в гривнях, в доларах США, в євро як по Україні, так і за кордон.

Щороку банк “Меркурій” виділяє кошти на надання благодійної і спонсорської допомоги. Банк вже понад десяти років опікує Сахновщанську школу-інтернат для дітей сиріт, Харківський дитячий будинок по вулиці Слинько та Будинок дитини по вулиці Корчагінців. Щороку виплатою іменних стипендій відзначаються  кращі студенти вищих навчальних закладів Харкова та учні загальноосвітніх шкіл. З 2002 року банк виплачує додаткові довічні пенсії інвалідам Великої Вітчизняної війни Жовтневого району м. Харкова.
Колектив банку “Меркурій” старанно працює задля фінансового успіху своїх клієнтів і партнерів. Спектр фінансових продуктів постійно розширюється, фінансові питання будь-якого ступеню складності завжди вирішуються на високому професійному рівні в найкоротші строки. Глибоко продумана стратегія розвитку банку, високий професіоналізм та самовідданість співробітників, бездоганна репутація та довіра клієнтів – всі ці чинники є гарантом процвітання АКБ “Меркурій” і в майбутньому.

 Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.