Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Страховые компании     Страховая компания HDI страхование
HDI страхование

HDI страхование


Сайт компании: www.alcona.com.ua

Стратегія HDI СТРАХУВАННЯ передбачає діяльність у всіх секторах добровільного і обов’язкового страхування. Розвинена регіональна мережа дозволяє команді компанії HDI СТРАХУВАННЯ працювати на всій території України, надаючи своїм клієнтам, незалежно від регіону їхньої діяльності або місця проживання, рівні можливості щодо придбання всіх послуг компанії. Завдяки входженню до міжнародної групи, компанія HDI СТРАХУВАННЯ дістала доступ до ресурсів групи, накопиченому її членами досвіду, сучасним технологіям і методикам страхової діяльності, що дасть клієнтам компанії фінансові гарантії та новий рівень обслуговування клієнтів.

Історія компанії – це не тільки етапи розвитку її бізнесу, це ще і формування команди кваліфікованих фахівців, професіоналізм яких дозволяє підтримувати високий рівень якості обслуговування клієнтів компанії та репутацію в очах ділових партнерів. У травні 2008 р. компанія успішно пройшла другий наглядовий аудит діяльності та підтвердила відповідність системи менеджменту якості, що діяла в компанії, міжнародному стандарту ISO 9001:2000. Крім того, в розпорядженні наші співробітників – більш ніж 100-річний досвід діяльності HDI-Gerling International Holding АG на світовому страховому ринку.

Борис Бойко, голова правління HDI СТРАХУВАННЯ: «У компанії є все, щоб гарантувати своїм клієнтам і партнерам чітке виконання прийнятих на себе зобов’язань. Ми вдячні всім, хто уважно стежить за нашою роботою і раді, що для багатьох «Алькона», а зараз вже і HDI СТРАХУВАННЯ - це надійний партнер і хороший помічник. Правління і колектив компанії виражають своїм акціонерам, партнерам і друзям величезну вдячність за довіру, підтримку і співробітництво».
 

 Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.