Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Новости METRO / Метро

МЕТРО Кеш енд Кері Україна продовжуватиме інвестувати в розвиток української економіки у 2015 році

Обсяг продажу "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" у 2013/2014 фінансовому році склав 531 млн. євро. Один з найбільших іноземних інвесторів в українську економіку у 2015 році продовжить посилювати свої позиції на ринку України.

Загальний обсяг продажу компанії "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" за 2013/2014 фінансовий рік (з 1 жовтня 2013 по 30 вересня 2014 р.) склав 531 млн. євро. "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" входить до складу METRO GROUP – однієї з найбільших торговельних компаній світу (в 2013/2014 фінансовому році загальний обсяг продажу METRO GROUP склав близько 63 млрд. євро, в 2 200 магазинах компанії в 30 країнах світу працює 250 000 співробітників).

У грудні 2014 року відбулися зміни у складі Ради директорів "МЕТРО Кеш енд Кері Україна": Мартін Шумахер, який займав посаду комерційного директора, був призначений на посаду генерального директора компанії, а Юлія Пилипенко, яка раніше займала посаду директора з персоналу та корпоративних комунікацій, була призначена на посаду директора з продажу "МЕТРО Кеш енд Кері Україна".

«Події 2014 року вплинули на нашу компанію: ми були змушені відмовитися від ведення бізнесу в Криму і фактично заморозили роботу магазинів на Сході України. Тим не менше, як найбільший німецький інвестор в економіку України, компанія не стала відмовлятися від подальшого розвитку. Навпаки, "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" посилила інвестиції в модернізацію магазинів і продовжила впровадження інноваційних послуг на українському ринку: у 2014 ми запустили спеціалізовану службу доставки для наших професійних клієнтів - представників готельно-ресторанного бізнесу - в 5-ти найбільших містах України; модернізували наші торгові центри, зробивши їх більш комфортними для наших клієнтів; впровадили нову програму лояльності; ініціювали освітній бізнес-проект METRO Communication Hub for HoReCa, а також відкрили нові концептуальні «магазини в магазині» в 2 торговельних центрах у Києві та Львові», - коментує Мартін Шумахер, директор "МЕТРО Кеш енд Кері Україна".

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» підтримує прагнення українців модернізувати свою країну. Ми впроваджуємо в Україні передовий міжнародний досвід, надаючи нашим клієнтам послуги європейського рівня якості. Наша компанія вже інвестувала в українську економіку понад 550 млн. євро. Наразі ми розпочали новий етап розвитку компанії та прийняли рішення спрямувати інвестиції в модернізацію наших торговельних центрів та «МЕТРО Баз». Таким чином, ми суттєво покращимо можливості для поновлення розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. Цей план є частиною довгострокової стратегії METRO GROUP щодо посилення своїх позицій на ринку України», - заявляє Юлія Пилипенко, директор з продажу "МЕТРО Кеш енд Кері Україна".  Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.