Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Новости ФоксМарт (FoxMart)

33 «FoxMart´и»: новий «Гігант техніки» в Сімферополі

17 вересня 2009 урочисто відкриє свої двері новий «FoxMart» в Сімферополі. Гіпермаркет розташується на першому поверсі ТЦ «СІТІ» по вул. Героїв Сталінграду, 8/3. Торгова площа об´єкту дорівнює 1 500 кв.м. Зручна парковка на 500 машино-місць – ще одна перевага, яку зможуть оцінити відвідувачі цього торгового центру.

Телевізори, домашні кінотеатри, пральні машини і холодильники, праски і міксери, кондиціонери і обігрівачі, мобільні телефонії, і фото-видео-камеры – гігантський асортимент представлений прямо в торговому залі, а не на абстрактному складі. Площа магазина дозволяє виставити всю техніку у вільному доступі.

Унікальними особливостями нового магазина є відділи «game zone» (ігрові зони). На спеціально обладнаній території, оснащеною мегасовременными плазмовими екранами з дозволом Full HD і ігровими приставками останнього покоління Playstation 3, покупці зможуть особисто переконатися як звук і зображення, а також протестувати всі останні новинки відеоігор. А щоб перевірити акустику і можливості домашніх кінотеатрів, у відділі аудио- і відеотехніки встановлені зручні Hi-Fi-островки.

На постійній основі в кожному магазині мережі діють «Програма захисту мізерних цін», який гарантує компенсацію 150% різниць між ціною покупки, якщо клієнт знайде аналогічний продукт дешевше в іншій роздрібній мережі і програма «Master Service», яка забезпечує професійне і своєчасне технічне обслуговування побутової техніки, гарантуючи її працездатність на багато років.

Відкриття нового гіпермаркету з 17 по 20 вересня (впродовж 4 днів) ознаменоване святковими ціновими пропозиціями, у тому числі і найвигідніша покупка в кредит 0% без переплати. У ці дні відвідувачів неодмінно здивує гігантський вибір техніки на будь-який смак та ще і по найнижчих цінах. Традиційно під час відкриття покупців чекає множину і інших приємних сюрпризів від «FoxMart».

Мережу гіпермаркетів «FoxMart» почала діяльність в 2005 році і сьогодні налічує 33 об´єкти в Україні і 2 в Молдові. Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.