Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Новости ФоксМарт (FoxMart)

У Сімферополі почав роботу новий гіпермаркет «FoxMart»

Упродовж чотирьох днів новий гіпермаркет побутової техніки і електроніки «FoxMart» вітав жителів Сімферополя.

У дні відкриття, з 1 по 4 жовтня, магазин відвідало близько 13,5 тис. чоловік. Повідомлення про гігантський асортимент продукції на торговій площі 1500 кв.м. привернули увагу багатьох любителів техніки. Вигідні акційні пропозиції і можливість придбання в кредит 0% не могли залишити байдужими охочих облаштувати свій побут. Великою популярністю в кримчан користувалася велика побутова та ІТ-техніка. Чималий попит мала також аудіо-відеопродукція.

Гіпермаркет працює щодня з 10:00 до 22:00 за адресою: вул. Героїв Сталінграду, 8/3.

Особливостями нового магазина є відділи «game zone» (ігрові зони). На спеціально обладнаній території, оснащеній мегасучасними плазмовими екранами з роздільною здатністю Full HD та ігровими приставками останнього покоління Playstation 3, покупці зможуть особисто переконатися у якості звуку та зображення, а також протестувати всі останні новинки відеоігор. А щоб перевірити акустику та можливості домашніх кінотеатрів, у відділі аудіо- та відеотехніки встановлені зручні Hi-Fi-острівки.

На постійній основі в кожному магазині мережі діє «Програма захисту мізерних цін», яка гарантує повернення 150% різниці, якщо клієнт знайде аналогічний продукт дешевше в іншій роздрібній мережі.

Мережа гіпермаркетів «FoxMart» почала діяльність в 2005 році і на сьогодні налічує 33 об´єкти в Україні і 2 в Молдові.
 



 



Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.