Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Новости OTP Bank

OTP Bank запровадив нову послугу – поповнення власних поточних і карткових рахунків клієнтів через банкомат (Cash-In)

OTP Bank запровадив нову послугу - поповнення власних поточних і карткових рахунків клієнтів через банкомат (Cash-In). Відтепер клієнти мають можливість поповнювати свої рахунки, відкриті в банку, не лише через касу, а й з використанням пристрою Cash-In, що встановлено в банкоматах АТ «ОТП Банк».

Cash-In – депозитна функція банкомату, яка дозволяє клієнтам цілодобово здійснювати поповнення власних поточних, карткових рахунків, а також вносити кошти для подальшого погашення кредитної заборгованості. Поповнення рахунку можливе за наявності активної приватної або зарплатної платіжної картки та інформації щодо повного номеру рахунку, який має бути поповнений. Поповнення рахунків здійснюється без комісії. Послуга Cash-In передбачає можливість внесення готівки у національній валюті, а також у доларах США та євро.
Детальнішу інформацію про дану послугу можна отримати, звернувшись до Довідкового центру банка за телефонами: 044 490 05 26 (цілодобово), 0-800-300-051(цілодобово, усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні – безкоштовні).

Публічне акціонерне товариство «
ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 204 точки продаж і 20 представництв.OTP Bank новости

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.