Хочеш купити ноутбук, але недостатньо грошей? Поспішай до салонів АЛЛО! Саме зараз можна придбати акційну модель ноутбука в кредит строком на 6 місяців на вигідних умовах:
• сплачується аванс мінімум 20% вартості товару
• ставка кредиту лише 0,01%** (місячна)
• комісія банку щомісячна - 1%
Необхідно щомісяця погашати тіло кредиту у встановленому розмірі (шість рівних сум).
Акція діє з 01.05.2010 по 01.06.2010
Скористайся вдалою нагодою, придбай ноутбук прямо зараз за найкращими умовами!
Деталі Акції - за телефоном Гарячої лінії АЛЛО: 0 800 300 100
*Кредит надається ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» Ліцензія НБУ №22 від 29.07.2009 р.
**Щомісячна плата банку за надання кредиту. Розраховується як 0,01% від вартості товару, придбаного в кредит
У період з 07 жовтня по 07 грудня 2009 року для любителів якісного фото у салонах зв'язку «АЛЛО» проводиться акція.
При купівлі однієї з акційних фотокамер Samsung** ти гарантов... подробнее >>>
Любиш слухати музику та бажаєш купити новенький телефон? Тоді наша пропозиція саме для тебе! Прямуй до мережі АЛЛО, адже саме там у період з 01.10.2009р. по 30.11.2009р. купуй акційний телефон ** т... подробнее >>>
Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.
Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.