Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 

Акция   
Дисконт действует
с 26.06.2010
Магічний Краків

Запрошуємо Вас провести вихідні у старовинному Кракові, де ви відчуєте справжню атмосферу середньовічного міста зі всіма його принадами і несподіванками…

Виїзди 25.06, 02.07, 09.07 — Гарантовані місця!!!
Увага! Кожен 10-й турист БЕЗКОШТОВНО
сумарно по всіх рейсах!!!
Вартість туру:
75 євро + 200 грн.
АКЦІЯ!!! На виїзд 25.06, 02.07, 09.07 — комісія 200 грн!!!
Для туристів, що мають діючу шенгенську візу — комісія+5 євро!!!

1 день
Для гостей міста-пішохідна екскурсія «Вулицями старого Львова»: Ви прогуляєтеся вузенькими середньовічними вуличками, почуєте безліч легенд про місто і його мешканців, побачите пл. Ринок: Ратушу, Чорну Кам’яницю, будинки Корняктів, Архієпископів, Любомирських, Массарі, Шольц-Вольфовичів, Успенську церкву, Порохову вежу, Міський та Королівський Арсенали, пл. Підкови, вулицю Вірменську, костели Домініканців та Бернардинів…
23:00 Збір групи і виїзд від Головного залізничного вокзалу. Нічний переїзд по території Польщі.

2 день
8:00 (орієнтовно) Прибуття в Краків*.
10:00 Під час оглядової екскурсії по Кракову ми побачимо: Барбакан, який разом із Флоріанськими воротами і оборонними стінами оточував колись увесь Старий Краків, Королівський шлях, Головний Ринок — найбільша у Європі міська площа з оригінальною шахматною забудовою, Колегіум Маюс — Ягелонський університет — один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенніци — торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, а рівно в полудень з 81-метрової вежі Маріацького костелу Св. Діви Марії— почуємо виконання хейналу — величної пісні, що виконується на трубі, в пам"ять про врятуванння Кракова у 13 ст. від захоплення татарськими кочівниками.
Eкскурсія на Вавель — Королівський Замок, включений в список ЮНЕСКО. З X по XVI вв. був королівською резиденцією. Ми також побачимо Кафедральний собор, в якому проходили коронації польських королів, королівські гробниці, Дзвін Сигізмунда. Вільний час…
16:00-20:00 Відвідання найбільшого у Європі Аквапарку: 8 американських гірок, фонтани, гідромасажі, 8 джакузі, гейзери, гроти. Вода в басейнах (заг. площею 1600 м2) озонована, з температурою 28-32? С (15 євро). www.parkwodny.pl (для бажаючих — відвідання супермаркету REAL)
На вечірню программу Вас гостинно запрошує «СК Бровар» — просторий зал ресторації в Цісарсько-Королівському стилі нагадує старовинний австрійський форт, прикрашений колекцією картин та вітражних ламп. Для справжніх цінителів пива — майстри-пивовари запрошують на фірмову дегустацію. Весь процес виготовлення пива проходить на Ваших очах. Красивим завершенням вечора буде дискотека до ранку… (10€)
Прогулянка вечірнім та нічним Краковом (факультативно).

3 день
08:00 Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
10:00 Відвідання Святині Божого Милосердя у Кракові-Лагевніках. Підняття на одну з найвищих дзвіниць Кракова на висоту 42 м на швидкісному ліфті.
11:00 Екскурсія у Велічку — соляні шахти включені в список ЮНЕСКО. Вони існують з 14 ст, і являються найстарішими у світі безперервно діючими шахтами. Для відвідувачів відкриті штольні на 3-х рівнях від 64 до 135 м. під землею, включаючи величезну підземну каплицю з соляними скульптурами та люстрами.
14:00 Від’їзд до Львова. 23:00 (орієнтовно) Прибуття до Львова.

Вартість: 75 євро + 200 грн.
У вартість програми включено:
— проїзд Львів — Краків — Львів автобусом єврокласу;
— проживання у готелі 3*;
— сніданок;
— екскурсії згідно програми;
— медична страхівка;
— супровід представника туристичної фірми

Додатково оплачуються:
— вхідні квитки;
— консульський збір Республіки Польща (35 євро)

Магічний Краків


Тип дисконта: Акция
Дисконт предоставляет: Rest Art

Rest Art: другие распродажи, скидки, акции


Акция   
Дисконт действует
с 08.06.2010

Круиз по Балтийскому морю +ХЕЛЬСИНКИ — ТУРКУ — СТОКГОЛЬМ — АМСТЕРДАМ — ПАРИЖ (2 дня) — КОСТА БРАВА — БАРСЕЛОНА — НИЦА (МОНАКО) (САН — РЕМО) — Ф... подробнее >>>

Старая цена: 1499 евро
Новая цена: 889 евро
Скандинавия — Франция — Испания — Италия Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.