Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 

Акция   
Дисконт действует
на постоянной основе
Безкоштовний пробний урок

Для того, щоб Ви оцінили переваги нашої методики та якість навчання на практиці, Автошкола Водійської Майстерності пропонує прийти на безкоштовний пробний урок, який відбуватиметься на спеціально обладнаному майданчику. Пробне заняття надасть Вам вичерпну інформацію про рівень і методи викладання, про атмосферу на заняттях і можливості, які відкриваються перед Вами в сфері управління автомобілем. Фахівці нашої автошколи, за допомогою ряду нескладних вправ, допоможуть Вам визначити Ваш рівень керування автомобілем, Ваші сильні і слабкі сторони та запропонують індивідуальну програму, яка відповідатиме Вашим навикам водіння.

Замовити пробне заняття можна зателефонувавши до нас у зручний для Вас час за телефонами: (032)290-26-06, 098-444-12-40, або написавши на нашу електронну пошту Taras.Rega@rally.in.ua. Автошкола працює з понеділка до неділі (включно). Увага! Пробний урок відбувається тільки за попереднім записом.

Безкоштовний пробний урок


Тип дисконта: Акция
Дисконт предоставляет: REGA

 Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.