Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 

Скидка    — 10%
Дисконт действует
на постоянной основе
Скидка 10% для студентов

Правила участі у Програмі лояльності для студентів
Учасники програми - студенти вищих та середніх спеціальних закладів освіти, що отримали даний статус в порядку, встановленому чинним законодавством України.
Дисконтна картка (скорочено – ДК) - пластикова картка/картки, виготовлена/-ні Виконавцем та поширена/-ні Виконавцем серед Учасників програми лояльності, що надає право на використання 10 % (десятивідсоткової) знижки при придбанні Товарів у торгових точках мережі «SUNOCHKI» [1]. ДК є накопичувальними, розмір знижки по ним зростає порівняно з початковим, відповідно до умов, встановлених даними Правилами.
Знижка - фіксований відсоток знижки, який отримує Учасник програми при придбанні Товарів в торгових точках мережі «SUNOCHKI» [1]. Початковий фіксований розмір знижки – 10%, подальше збільшення розміру знижки відбувається в порядку встановленому п.8 цих Правил.
Місце проведення Програми лояльності – магазини (торгові точки) торгівельної мережі «SUNOCHKI» [1] на території України.
Термін проведення Програми лояльності – з 01. 03.2011 року та діє безстроково.
Товар або Товари, на які поширюється знижки:
сонцезахисні окуляри, при умові, що на них не встановлені знижки в рамках іншої акційної програми торгівельної мережі «SUNOCHKI» [1];
При придбанні Товару, Учасники програми отримують Дисконтну картку з початковим розміром знижки 10%, яка надає право на подальше використання 10% (десятивідсоткової) знижки, від роздрібної ціни Товару, у торгових точках мережі «SUNOCHKI» [1].
Розмір знижки за отриманою ДК, при збільшенні сукупної грошової суми покупок збільшується за наступними умовами:
початковий розмір знижки за ДК, що отримує Учасник програми, при покупці Товару в торгівельній мережі «SUNOCHKI» [1] – 10 %;
при сукупній покупці Товарів в торгівельній мережі «SUNOCHKI» [1] на суму від 10 000,00 (десяти тисяч) гривень – 15 %;
при сукупній покупці Товарів в торгівельній мережі «SUNOCHKI» [1] на суму від 20 000,00 (двадцяти тисяч) гривень і більше - розмір знижки не змінюється і є фіксованим та становить 20%.
При цьому, на сонцезахиснш окуляри діє обмежений, максимально допустимий розмір знижки, що становить 10% від роздрібної ціни вказаних Товарів.
Обов’язковою умовою оформлення Дисконтної картки, при першій покупці, є наявність діючого студентського квитка або пенсійного посвідчення, законодавчо встановленого зразка. При здійсненні подальших покупок, після оформлення ДК, студентський квиток або пенсійне посвідчення додатково пред’являти не потрібно.
Для того, щоб отримати Дисконтну картку, Учасник повинен придбати Товар у торговій точці мережі «SUNOCHKI» [1]. Перша покупка зараховується на Дисконтну картку і, починаючи з цієї покупки, Учасник отримує 10 % знижку.
Учасники програми у яких, на дату виходу Правил лояльності для студентів , вже є ДК з початковим 5% розміром знижки, можуть обміняти таку картку на картку, яка надає право отримання 10% (десятивідсоткової) знижки, від роздрібної ціни Товару. Для обміну 5% ДК на - 10% ДК, Учасникам потрібно пред’явити діючий студентський квиток або пенсійне посвідчення, законодавчо встановленого зразка.
Знижки не розповсюджуються на:подарункові сертифікати.
Знижка не розповсюджується при здійсненні покупки Товарів з допомогою Сертифікатів «SUNOCHKI» [1].
[1]: «SUNOCHKI» - укр. «САНОЧКИ».
 

Скидка 10% для студентов


Тип дисконта: Скидка
Дисконт предоставляет: SUNOCHKI

SUNOCHKI: другие распродажи, скидки, акции


Акция   
Дисконт действует
на постоянной основе

День рождения — самый любимый нами праздников в году. Компания «SUNOCHKI» хочет поздравить своих постоянных покупателей с Днем рождения и подарить 25% скидки на покупку.
<... подробнее >>>

Скидка 25% на День рожденияРаспродажа   
Дисконт действует
с 01.09.2014

В студиях Sunochki с 01 сентября 2014 года по 15 января 2015 года на солнцезащитные очки предыдущих сезонов действует скидка до 80%!

Вас ждет широкий ряд популярных и трендовых моде... подробнее >>>

Скидка до 80% на солнцезащитные очки коллекций прошлых сезоновАкция   
Дисконт действует
с 15.03.2013

Условия акции

1.Условия скидочного сертификата.

При предъявлении покупателем скидочного сертификата ему предоставляется скидка в размере 300 гривен, если сумма покуп... подробнее >>>

СКИДОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ 500 гривен Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.