Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 

Акция   
Дисконт действует
с 04.05.2017
Бесплатная установка кондиционеров
АКЦІЯ ДІЄ З 04 ТРАВНЯ ПО 31 СЕРПНЯ 2017 РОКУ ВКЛЮЧНО В МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ ТМ «ФОКСТРОТ» НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (ОКРІМ АР КРИМ ТА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ).

При покупке кондиционера, вы получаете скидку на установку до 100%. ВАЖНО! Бесплатная установка распространяется не на все акционные модели.

*Безкоштовна установка здійснюється відповідно до п.26 Наказу Мінекономіки України №104 від 19.04.2007р. При цьому, на умовах цієї акції, в період дії акції, покупець акційних товарів має право на вибір придбати супутні роботи, а саме Сервіс «Старт-Мастер» пакет «Econom» для кондиціонера потужністю 7000 BTU-9000 BTU (вартість - 1249 грн.) або Сервіс «Старт-Мастер» пакет «Standart» для кондиціонера потужністю 7000 BTU-9000 BTU (вартість – 2499 грн.) та одночасно, в залежності від акційного товару, що придбається:
- отримати знижку на придбання акційного товару у розмірі вартості обраного пакету Сервісу «Старт-Мастер»;
- отримати знижку до 35% (залежно від акційного товару, що придбається) від вартості обраного пакету Сервісу «Старт-Мастер» на придбання акційного товару.
Бесплатная установка кондиционеров


Тип дисконта: Акция
Дисконт предоставляет: Фокстрот

Фокстрот: другие распродажи, скидки, акции


Акция   
Дисконт действует
с 01.04.2015
Каждый покупатель, который оформил предзаказ на смартфон Samsung Galaxy S6 или Samsung Galaxy S6 Edge получает в подарок* беспроводное зарядное устройство!... подробнее >>>
Предзаказ смартфона Samsung Galaxy S6Акция   
Дисконт действует
с 18.09.2014

Купуйте акційну техніку від Braun, а у випадку незадоволення якістю продукції - повертайте відповідний товар та пояснюйте, що саме Вам не сподобалось. Дотримуйтесь всіх вимог акції - отримуйте комп... подробнее >>>

Не сподобалась продукція Braun у користуванні? Повертай гроші!Акция   
Дисконт действует
с 26.02.2015

*Акція діє з 26 лютого 2015 року по 18 березня 2015 року включно в мережі магазинів ТМ «Фокстрот техніка для дому» на всій території України.

*Під словом «Подарун... подробнее >>>

Купуй скороварку Polaris - отримай у подарунок чашу Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.