Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Новости Виннер Автомотив

Поява нової ралійної моделі Ford Fiesta Group R на ралі d´Italia Sardegna
Абсолютно нова ралійна модель Ford Fiesta R2, створена на основі бестселера Ford Fiesta (серійного легкового авто, остання версія якого вийшла в минулому році), була представлена публіці на ралі d´Italia Sardegna.
Випущений як заміна надзвичайно успішному ралійному Fiesta ST, цей новий автомобіль виступить проти суперників у міжнародному чемпіонаті Fiesta SportTrophy, а також у місцевих чемпіонатах з ралі. Fiesta R2 відповідатиме останній редакції правил FIA і задовольнить високий попит споживачів на динамічний, але доступний автомобіль, спроможний відкрити своєму власнику двері до світу авторалі.
Хоча автомобіль не буде змагатись у перегонах у Сардинії, він буде їхати попереду учасників як автомобіль безпеки. Керувати ним будуть переможець перегонів FST International Shootout Маттіас Боон (Matthias Boon) з Бельгії та його партнер Массіміліано Бозі (Massimiliano Bosi) з Італії. M-Sport показав корпус кузова, що розроблявся в рамках проекту R2, на Міжнародній виставці з автоспорту у Великобританії у січні 2009 року. Оскільки це одна з найбільших виставок з автоспорту в Європі, проект викликав значний інтерес та хвилювання як серед потенційних конкурентів, так і серед широкої публіки.
Робота над базовою конструкцією автомобіля (результат успішної співпраці інженерів M-Sport і Ford) тепер майже завершена, й інженери виконують комплексну програму випробувань, готуючись до омологації, запланованої на 1 липня 2009 року. Ралійний Fiesta R2 з п’ятиступінчатою коробкою передач створено на базі Ford Fiesta Sport (Zetec S у Великобританії та Ірландії) з використанням того самого базового двигуна Ti-Vct 1,6 л 120 к. с. (1598 куб. см), що застосовується у виробництві серійної моделі. Автомобіль сконструйовано за допомогою стандартного тюнінг-комплекту, розробленого M-Sport. Комплект, що застосовується для перетворення звичайного автомобіля на ралійний, включає деталі двигуна, що поліпшують динамічні характеристики, у тому числі поршні, шатуни, розподільні вали, пружини клапанів, форсунки, повітряну коробку, повітряний фільтр, свічі розжарювання і комплект деталей маслоуловлювача. Коробка передач була замінена секвентальною коробкою з диференціалом підвищеного тертя в комплекті з модернізованими гальмами та підвіскою Reiger. Та ідея конструкторів полягала у тому, щоб за винятком цих особливих компонентів в автомобілі було використано багато стандартних компонентів з Ford Fiesta та інших серійних автомобілів Ford – з метою зменшення витрат на виробництво цієї гоночної моделі. Стандартний тюнінг-комплект можна буде придбати в M-Sport в авторизованій точці продажу в країні. Знання, накопичені в процесі розроблення Ford Focus RS WRC, що отримав титул чемпіону світу, були використані для створення Fiesta R2. Розроблення нової моделі відбувалося від проводом головного інженера M-Sport Кріса Вільямса (Chris Williams), який також був відповідальним за успіх Fiesta ST - автомобіля, що вийшов у продаж у 27 різних країнах. Минулого місяця M-Sport оголосив розроблення Super 2000 Fiesta для змагань на найвищому спортивному рівні. Ці два автомобілі (Super 2000 і R2) завершать повну лінійку моделей Ford для учасників ралі – від базового рівня до WRC.
Керуючий директор M-Sport Малкольм Вілсон (Malcolm Wilson) заявив: “Розроблення цього автомобіля останні кілька місяців викликало справжній ажіотаж, і я з радістю повідомляю, що ми, нарешті, змогли показати Fiesta тут, у Сардинії. Безперечно, R2 прийшов на зміну великому попереднику: GpN Fiesta ST все ще часто здобуває перемоги у своєму класі і вийшов на 25 місце у загальному заліку WRC – фантастичний результат для автомобіля малого класу. Досвід і знання, здобуті нашими інженерами під час роботи над ST, стали ключем до перетворення R2 на більш „витончений” автомобіль, який при цьому успадкував від свого попередника міцність і надійність – базові якості, що зробили ST таким популярним. І все це з меншими витратами на виробництво, якщо порівнювати з іншими виробниками гоночних авто". Директор Ford of Europe Motorsport Марк Дінз (Mark Deans) заявив: "Те, що M-Sport продовжує роботу, пов’язану зі своїми перегонами Fiesta SportTrophy, - чудова новина, і ми нетерпляче очікуємо появи нової моделі Fiesta на трасі ралі. Стандартна серійна модель заслужено отримує дуже схвальні відгуки починаючи з моменту її появи на ринку минулої осені. Вона стане ідеальною базою. Я впевнений, що R2 гратиме ключову роль як ідеальний автомобіль початкового рівня. Розробка цього авто – результат завзятої співпраці Ford та M-Sport, і разом з нещодавно оголошеною новою моделлю Super 2000 Fiesta новинка довершить добірку моделей Ford, які допоможуть честолюбним і талановитим гонщикам пройти весь шлях до успіху – від базового рівня до самої вершини автоспорту. І хоча головними перегонами для Ford of Europe залишається Чемпіонат світу з ралі від FIA, ми зробимо все можливе на місцевому рівні для підтримки Fiesta SportTrophy на окремих ринках, і ми бажаємо M-Sport великого успіху з їхніми новими проектами Fiesta".


 Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.