Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Банк Владимирский
Банк Владимирский

Банк Владимирский


Сайт компании: www.volodymyrsky.com.ua

Відлік історії банку «Володимирський» розпочався з часу реєстрації 13 грудня 2001року в м. Луцьку, у Волинському територіальному управлінні Нацбанку. І назвали його так на честь міста Владимир - Волинський, як найдавнішого міста Галицького князівства.  18 грудня 2002 року банк відкрив в м. Суми свою філію, а з 30 травня 2003 року Банк розпочав свою роботу у Сумському регіоні, як юридична особа.

2004 рік приніс вирішальні результати, поставивши банк в ряд фінансових установ регіону, найбільш динамічно розвиваються. Справді, траєкторія розвитку банку «Володимирський» — це стрімкий рух угору:

  • від 6 до 17 відділень і Сумської філії;
  • від 500 до 1000 корпоративних клієнтів;
  • від 115 до 218 працівників.

Крім того, в 2004 році банк виграв тендер Пенсійного фонду України по обслуговуванню рахунків пенсіонерів, тендер Державного казначейства України по обслуговуванню готівкою чеків казначейств.

З 2004 року Банк «Володимирський» є професіональним учасником ринку цінних паперів і здійснює такі види професійної діяльності: діяльність по випуску та обігу цінних паперів, депозитарну діяльність зберігача цінних паперів. Не менш вагомим досягненням банку є висока репутація серед населення та широкі ділові можливості.

На сьогоднішній день Банком відкрита мережа відділень по м. Суми та одну філію в м. Суми, по два відділення в м. Конотоп та м. Шостка, по одному в м. Ромни та м. Охтирка, відкрилися відділення в м. Дніпропетровськ та в м. Київ також планується відкриття відділень в м. Донецьк та м. Запоріжжя та ще одного відділення в м. Дніпропетропетровськ.

Високі фінансові показники банку, а також активна робота по кредитуванню різних секторів економіки відображають зростаючі темпи виробництва та поліпшення стану господарства Сумщини, яка, хоч і не належить до найбільш промислово розвинутих регіонів країн, але демонструє сьогодні динамічний розвиток.

З 2005 року Банк "Володимирський" є одним з уповноважених банків Міністерства фінансів України через які здійснюються виплати заробітної плати співробітникам бюджетних організацій і соціальної допомоги. Основними критеріями у виборі банків були: аудиторський висновок про діяльності банку, висновок НБУ про ліквідність банку, пільгові умови обслуговування. Усі заявки розглядала комісія в яку входили представники Міністерства фінансів, Міністерства економіки і Державного казначейства.

Банк «Володимирський» є потужною регіональною організацією з широкою мережею відділень в Сумській області, та з 2007 року вийшов на міжрегіональний ринок, відкривши відділення в містах міліонерах. Банк пропонує широкий спектр послуг фізичним та юридичним особам в сукупності з індивідуальним підходом і високим рівнем обслуговування. Численні рейтинги підтверджують стабільне положення банку «Володимирський» серед лідерів і конкурентів. Сьогодні Клієнти Банку "Володимирський" можуть скористатися однією з систем грошових переказів, таких як Western Union, Money Gramm, Аверс, Анелік.

Що ж стосується 2008 року, то без сумніву він став роком випробувань для банківської системи і не тільки. Незважаючи на це Банк "Володимирський" залишається фінансовою установою, що зберігає свою репутацію, як Банку, що пишається здобутками своїх клієнтів, та піклується про їх достаток.

Протягом року було реалізовано ряд запланованих проектів. Так в серпні 2008 року відповідно до вимог законодавства було проведено реорганізацію ТОВ КБ "Володимирський" шляхом перетворення у Відкрите акціонерне товариство "Комерційний банк "Володимирський", яке є правонаступником усіх прав та обов’язків ТОВ КБ "Володимирський". 

Сьогодні з нами працюють - близько 2 тис. корпоративних клієнтів та понад 20 тис. приватних клієнтів. Приємно відзначити, що станом на 01.11.2008 року чисті активи банку зросли на 68,9% та досягли 377 550,00 грн. Прибуток Банку "Володимирський" станом на 01.11.2008 складає 3 098,7 тис. грн., за 2007 рік отриманий прибуток складав 2 072,4 тис.грн. 

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.