Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Банк Конкорд
Банк Конкорд

Банк Конкорд


Сайт компании: www.concord.ua

ЗАТ "АКБ "КОНКОРД" є міжрегіональним універсальним банком. Банк отримав Свідоцтво Національного Банку України 7 серпня 2006 року. Банк надає повний спектр кредитно-фінансових послуг, включаючи обслуговування фізичних та корпоративних клієнтів, послуги з ціннами паперами та консультаційні послуги.

Банк "КОНКОРД" надає кваліфіковані банківські послуги, працюючи з клієнтами на високому професійному рівні, застосовуючи новітні технології та безцінний досвід.

З метою розширення мережі надання банківських послуг, впровадження прогресивних форм обслуговування клієнтів та територіального наближення послуг Банку до споживача в грудні 2007 року Банком відкрито Центральне відділення.

Банк "КОНКОРД" пишається своєю репутацією надійної та стабільної фінансової установи, діяльність якої орієнтована на інтереси клієнтів.

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.