Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Евробанк
Евробанк

Евробанк


Сайт компании: www.eurobank-ua.com

ТОВ КБ "ЄВРОБАНК" є регіональним універсальним та динамічним банком.  Організаційно-правова форма Банку: Товариство з обмеженою відповідальністю комерційний банк "ЄВРОБАНК" (рішення Зборів учасників від 16 вересня 2004р.). Свідоцтво про державну реєстрацію:  серія А00 № 041385 від 14.01.2005р. № запису 1 071 102 0000 001437.

Банківська ліцензія від 25 липня 2005р. № 220 (видана на всі види банківської діяльності окрім операцій з дорогоцінними металами).
Свідоцтво учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 03 серпня 2005р. Місцезнаходження Банку: м. Київ, вул. Фрунзе, 109/2.04073, Україна м.Київ, бул. Шевченка, 35,01032, Україна

Основні принципи діяльності Банку:

мобільне прийняття рішень;
надання широкого спектру банківських послуг для юридичних та фізичних осіб;
"клієнтоорієнтована" банківська культура;
захист інтересів клієнтів;
безумовне дотримання вимог чинного законодавства, етичних та моральних норм і правил чесного ведення бізнесу;
поміркована стратегічна політика, спрямована на мінімізацію кредитних ризиків.
ТОВ КБ "ЄВРОБАНК" представляє повний пакет традиційних послуг, які відповідають міжнародним банківським стандартам.

ТОВ КБ "ЄВРОБАНК" швидко реагує на зміни ринкових умов та вимог клієнтів, що виражається в виникненні нових банківських продуктів.

Банк веде зважену кредитну політику, орієнтовану переважно на фізичних осіб, що дозволяє уникнути високої концентрації кредитних ризиків.

ТОВ КБ "ЄВРОБАНК" є регіональним універсальним та динамічним банком, пріоритетом діяльності якого є, взаємовигідні та партнерські відносини з клієнтами.
Синтез європейського досвіду та кращих управлінських рішень надає Банку можливість зацікавлювати клієнтів гнучким підходом при прийнятті рішень, що дозволяє враховувати індивідуальні побажання клієнтів.
 

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.