Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Укоопспилка
Укоопспилка

Укоопспилка


Сайт компании: www.bankukoopspilka.kiev.ua

АБ "Укоопспілка"  зареєстровано  Національним банком України 25.10.93 р.  за номером 204 в формі товариства з обмеженою відповідальністю. Рішенням    загальних   зборів   (від 04.07.94р.) перетворено у  відкрите  акціонерне  товариство  - АБ "Укоопспілка".

 Спеціалізація банку

    Банк створений і направляє свою діяльність на забезпечення комплексного кредитного, розрахункового, касового, валютного обслуговування підприємств, установ і організацій споживчої кооперації та іншіх форм власності ,підтримку розвитку фермерських господарств, підтримку розвитку торгівлі і насичення споживчого ринку товарами та послугами, оздоровлення грошового обігу.

 Комерційна діяльність

    Достатньо стабільний рівень надходжень досягається, головним чином за рахунок отримання процентів  від  кредитування суб’єктів господарської діяльності (62,3 %  від загальної суми доходів). Процентні витрати за депозитами складають, в середньому 32,9% від загальної суми витрат .

    Активна діяльність  банку  на  міжбанківському  валютному ринку та  ринку  цінних паперів дозволяє отримати дохід 29,6% від загальної суми доходів .

     Комісійні доходи  за  операціями з клієнтами банк отримує, в основному, від комісії за касове обслуговування та продаж  і купівлю валюти. Витрати за коштами на розрахункових рахунках клієнтів складають лише 0,6% від загальної суми витрат.

 Банк в основному працює з небанківськими установами, частково з іншими банками.

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.