Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Столица
Столица

Столица


Сайт компании: www.stolytsa.com

Комерційний банк „Столиця” було зареєстровано Національним банком України у 2004 році.
Банк створено як універсальну фінансову установу, що поєднує у своїй діяльності величезний досвід і молоду енергію, найсучасніші банківські технології та розумний консерватизм, постійний потяг до вдосконалення та використання надбань минулого, пошук гармонії інтересів Банку, засновників, клієнтів та партнерів по бізнесу.
Отримані ліцензії та дозволи Національного банку, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку дають можливість Банку здійснювати практично весь спектр операцій на ринку банківських послуг та цінних паперів.
Серед головних напрямів діяльності необхідно назвати: залучення коштів фізичних та юридичних осіб, відкриття поточних рахунків та обслуговування операцій за ними, надання касових послуг та послуг із зберіганням цінностей клієнтів, різноманітні форми кредитування, проведення валютних операцій, міжбанківські операції, купівля та продаж цінних паперів за власний рахунок та за дорученням клієнтів, операції з векселями, здійснення операцій із залученням акредитивів, управління майном клієнтів.
Для оптимізації операційного процесу та системи взаємодії „клієнт-Банк”, КБ „Столиця” застосовує найсучасніші інформаційні технології та програмні продукти. При цьому технологія обслуговування клієнтів постійно вдосконалюється та наближається до їхніх потреб, мінімізуються фінансові витрати клієнтів, оптимізуються терміни банківського обслуговування.
Особливу увагу Банк приділяє формуванню власного кадрового потенціалу, який є основою успіху для кожної банківської установи. Колектив Банку – це колектив однодумців, які об’єднані спільними метою та завданнями, мають єдині погляди, сповідують визначену філософію бізнесу та дотримуються загальноприйнятої професійної етики.
     Філософія банківського бізнесу КБ „Столиця” полягає у гармонійному розвитку всіх складових сучасного бізнесу: комерційного напряму, економічної та соціальної ролі Банку у національній банківській системі.
Головною визначальною рисою у роботі Банку є застосування індивідуальних підходів до потреб кожного клієнта, незважаючи на обсяг операцій, які він здійснює. У своїй діяльності Банк постійно намагається органічно поєднати власні комерційні інтереси, інтереси клієнтів та держави.
Найвищою цінністю Банку є набуття суспільного іміджу надійної, професійної та модерної фінансової установи. У стосунках із клієнтами найважливішими складовими для КБ „Столиця” є сумлінне дотримання взятих на себе зобов’язань та високих традицій шляхетності.    КБ „Столиця” є універсальною банківською установою. Водночас Банк виконує роль фінансового посередника у складі корпорації „Столиця”, яка займає одне з провідних місць на ринку будівництва житлової нерухомості м. Києва. Виконання цієї ролі потребує від Банку  постійного пошуку нових технологій управління фінансовими потоками корпорації та методів їх оптимізації. Враховуючи високий авторитет корпорації у бізнесовому середовищі, це покладає на Банк додаткову відповідальність.
Комерційний банк „Столиця”, незважаючи на молодість, з успіхом виконує свої функції та завдання. Кожен новий день примножує надбання та фінансову міць Банку, кожен новий день – це нові клієнти та партнери Банку, це нові рішення та ідеї, які наближають Банк до головної мети – формування у суспільній свідомості ролі Банку як унікального фінансового посередника та партнера.

новости

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.