Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Золотые Ворота
Золотые Ворота

Золотые Ворота


Сайт компании: www.goldengate.kharkov.ua

АКБ "Золоті ворота" зареєстрований як акціонерне товариство відкритого типу 18 серпня 1993 за № 193 (ліцензія № 83 від 24.12.2001). Засновниками Банку виступили фізичні особи, пізніше до числа акціонерів увійшли підприємства - представники різних галузей економіки.

За чотирнадцять років успішної роботи Банк придбав досвід та знання, наростив фінансовий, матеріально-технічний та інтелектуальний потенціал, відбувся як структура, що динамічно розвивається, в очах клієнтів, банків-партнерів і Національного банку України.

Свою діяльність Банк здійснює в різних регіонах України. Головний офіс Банку знаходиться в Харкові, є філії в містах: Київ, Полтава, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Івано-Франківськ. На сьогоднішній день Банком відкриті відділення в Харкові, Києві, Кривому Розі, Івано-Франківську, Львові, м. Бровари Київської області й м. Коломия Івано-Франківської області.

Банк має ліцензії:

Ліцензію Національного банку України № 83 від 24.12.2001 на право здійснення банківських операцій.

Дозвіл НБУ № 83-2 від 15.03.2002 на право здійснення банківських операцій.

Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку серія АВ № 376518 від 12.10.2007 на професійну діяльність на фондовому ринку – депозитарна діяльність (депозитарна діяльність зберігача цінних паперів).

Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку серія АВ № 376912 від 12.10.2007 на професійну діяльність на фондовому ринку – діяльність з торгівлі цінними паперами (брокерська діяльність).

Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку серія АВ № 376913 від 12.10.2007 на професійну діяльність на фондовому ринку – діяльність з торгівлі цінними паперами (дилерська діяльність).

Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку серія АВ № 376914 від 12.10.2007 на професійну діяльність на фондовому ринку – діяльність з торгівлі цінними паперами (андеррайтинг).

Ліцензію Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем і захисту інформації Служби безпеки України № АВ 230888 від 19.12.2006 року в галузі використання засобів криптографічного (за допомогою шифрів і паролів) захисту інформації; надання послуг у сфері криптографічного захисту інформації.

Банк "Золоті ворота" є членом:

Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Асоціації Українських банків, Харківського банківського союзу, Української міжбанківської валютної біржі, СРО АТ "Київська міжнародна фондова біржа", Української Міжбанківської асоціації членів Europay International, "ЕМА", Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв, MasterСard International.

Членство в системах грошових переказів: Western Union, Unistream

Ми працюємо з кожним клієнтом

Високої репутації й визнання клієнтів банком набуто в значній мірі завдяки висококваліфікованому, уважному персоналу.

Використовуючи власні ресурси, взаємодіючи зі своїми клієнтами й акціонерами, Банк допомагає вирішувати різні питання в сфері взаєморозрахунків, оптимізації грошових потоків, інвестицій, роботи на фондовому й валютному ринках. Істотна модернізація програмно-технічного забезпечення дозволяє Банку надавати клієнтам послуги європейського рівня.

Якісне обслуговування клієнтів в іноземних валютах, зокрема, проведення валютообмінних операцій за найбільш вигідними курсами і здійснення термінових грошових переказів по усьому світу, забезпечується, насамперед, завдяки використанню в роботі сучасних електронних засобів зв’язку, таких як S.W.I.F.T., REUTERS і Telex.

Банк надає кредити підприємствам різних галузей економіки, зокрема виробничого й агропромислового комплексу. Великим попитом користуються споживчі кредити.

Про незмінно високу довіру банку громадян свідчить зростаюче число клієнтів - фізичних осіб. Постійно розвивається такий сегмент обслуговування населення, як неторговельні операції: обмін готівкової валюти, здійснення грошових переказів, продаж і обслуговування дорожніх чеків, продаж ювілейних і пам’ятних монет.

Особливо привабливим робить Банк індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта, гарантія конфіденційності, законність, швидкість і якість проведення операцій.

Наші досягнення

Минулий рік для банку "Золоті ворота" став періодом плідної роботи, втілення в життя довгострокових проектів. Діяльність Банку була спрямована на максимальне задоволення потреб клієнтів. За останній рік Банк збільшив акціонерний капітал. Так, на 01.01.2008 зареєстрований капітал Банку склав 75 млн. грн. Головним досягненням можна вважати значне збільшення кількості клієнтів – юридичних осіб, що свідчить про якість послуг, які надає банк і про високу довіру клієнтів, які обрали АКБ "Золоті ворота".

В 2007 році Банк взяв участь у ряді конкурсів з відбору уповноважених банків для надання фінансових послуг, які проводилися на регіональному й всеукраїнському рівні. Велике значення для Банку мають перемоги в конкурсах Пенсійного фонду України й Виконавчого комітету Харківської міської ради. АКБ "Золоті ворота" є вповноваженим банком України з виплати заробітної плати, державної й соціальної допомоги працівникам бюджетних організацій.

Минулого року АКБ "Золоті ворота" продовжував збільшувати свою присутність на ринку банківських послуг завдяки розширенню мережі філій і відділень для забезпечення більш комфортного обслуговування клієнтів, що проживають у різних районах Харкова та інших містах України. На сьогоднішній день встановлено 35 банкоматів у загальній банківській системі, з них 28 - у Харкові.

Ми пропонуємо наступні види послуг: 

 • розрахунково-касове обслуговування юридичних і фізичних осіб у національній і іноземній валютах;
 • оперативне керування рахунками - система "Клієнт-Банк";
 • залучення вільних коштів юридичних і фізичних осіб на депозитні рахунки;;
 • нарахування відсотків на незнижувані залишки на розрахункових рахунках;
 • продаж ощадних (депозитних) сертифікатів банку й операції з ними;
 • купівля-продаж дорожніх чеків і інших платіжних інструментів;
 • обслуговування в системі міжнародних кредитних карток і реалізація зарплатних проектів;
 • операції з цінними паперами, векселями;
 • конверсійні операції;
 • кредитування фізичних і юридичних осіб;
 • видача порук, гарантій;
 • послуги сховища індивідуальних банківських сейфів;
 • інкасація коштів і цінностей та ін.
 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.