Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Электрон Банк
Электрон Банк

Электрон Банк


Сайт компании: www.elbank.lviv.ua

2007 рік був роком змін для Електрон Банку. З квітня 2007 р. Банк став учасником групи “Volksbank International” AG. VBI є австрійським Банком, власниками якого є “Osterreichische Volksbank AG” (VBAG) (Австрія), “DZ BANK AG” / “WGZ-Bank” (Німеччина) та “Banque Federale des Banques Populaires” (Франція). VBI керує успішною та постійно зростаючою філіальною мережею з 10-ти VBI-банків у дев’яти країнах Центральної та Східної Європи з головним офісом у м. Відні. Протягом 2007 р. кількість точок продажу банківських продуктів збільшилася до 545 відділень. Кількість працівників склала 5 218 осіб.

VBI викупив 98% акцій Електрон Банку, ставши головним акціонером. Об’єднання досвіду і ресурсів Volksbank зі знаннями українського ринку, якими володіє Електрон Банк, є запорукою подальшого розвитку Банку, що відкриває нові можливості для існуючих клієнтів та працівників.

З кожним роком Електрон Банк стає все ближчим, та все доступнішим для існуючих, а також і для потенційних клієнтів та партнерів. Банк старанно дотримується високих стандартів якості банківських продуктів, постійно розширює географію присутності. Протягом 2007 року ми значно збільшили мережу Банку, відкрились відділення в районних центрах Львівської обл., а також у м. Тернопіль. Станом на 01.01.2008 року існує 50 точок продажу банківських продуктів.

При підведенні підсумків 2007 року слід зазначити, що Електрон Банк повністю виконав усі показники програмного розвитку. Досягнення високих показників стало можливим завдяки поєднанню кількох складових: націленості Банку на підвищення ефективності бізнесу, високої якості пропонованих фінансових інструментів, орієнтація на новітні банківські технології, належний рівень обслуговування та впровадження ефективних процедур виконання всіх операцій, дотримання міжнародних стандартів, праці висококваліфікованих спеціалістів, підтримки акціонерів та, звичайно ж, довіри з боку клієнтів та партнерів Банку!

Електрон Банк прагне бути кращим, пропонує сміливі рішення ринкових проблем, поширює нові стандарти банківського обслуговування. Колектив Банку дбає про свого клієнта, беручи участь у поточній діяльності підприємств, працівники допомагають вирішувати різноманітні питання юридичного та фінансового змісту, надають послуги агента валютного контролю. Завдяки тому, що Електрон Банк став членом групи Volksbank International, збільшилась кількість банків-кореспондентів, що разом із позитивним іміджем Банку допомагають у супроводженні зовнішньоекономічної діяльності наших клієнтів, залученні для них фінансових ресурсів на світових ринках.

Відповідаючи на потреби ринку, вже у 2007 р. Банк активно розвивав кредитні програми. Так, протягом року, кредитний портфель зріс до 1112,9 млн грн. Сума кредитів, виданих корпоративному, малому і середньому бізнесу у звітному році, перевищила 481,8 млн грн, що становить 43 % усього кредитного портфелю.

Фінансовий результат Банку за 2007 р. у 2 рази більший за аналогічний показник 2006 р. і становить 12 млн грн при 6,0 млн грн за 2006 р. Протягом року активи зросли на 656,2 млн грн та склали 1338,3 млн грн, власний капітал на 79,3 млн грн і становить 178,0 млн грн.

Від імені акціонерів, представників Спостережної Ради, працівників Банку дякую всім клієнтам та партнерам за співпрацю, взаєморозуміння та довіру до Електрон Банку. Ми впевнені, що і в наступні роки Банк підтвердить свій статус надійної, стабільної банківської установи, що забезпечуватиме європейський рівень обслуговування. Ми докладатимемо максимум зусиль, щоб кожен клієнт, прийшовши в Банк, отримав для себе надійного партнера у вирішенні фінансових питань. Кожен новий крок у наших досягеннях веде нас до спільного успіху. У нас серйозні плани на майбутнє і ми зможемо їх реалізувати тільки разом з Вами!

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.