Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Космо, Дисконтная программа

КОСМО-клуб

При здійсненні покупок в будь-якому магазині "КОСМО" або аптеці "КОСМО" Ви отримуєте гарантовану знижку в розмірі 5% на товари, на цінниках яких є позначка "КОСМО-клуб". Серед учасників клубу постійно проводяться акції, переможцями яких Ви можете стати. В період проведення рекламних акцій і дії спеціальних пропозицій розмір знижки може зростати і Ви будете отримувати ще більші знижки, що діють у момент здійснення покупки. Учасники "КОСМО-клубу" постійно отримують запрошення на відвідання презентацій і інших заходів рекламного характеру, що проводяться компанією.

Як стати членом "КОСМО-клубу"?
Стати учасником дисконтного клубу "КОСМО" і отримати дисконтну карту на 5% знижку Ви можете здійснивши покупку на суму від 100 грн. в будь-якому магазині мережі "КОСМО". Мінімальна сума покупки, що дає право на отримання дисконтної карти, може зменшуватись в період проведення акцій та дії спеціальних пропозицій.
Загубили карту?
У разі втрати картки "КОСМО-клубу", Вам необхідно подзвонити до гарячої лінії за телефоном 0-800-308-80-8 та відповісти на кілька запитань для ідентифікації Вашої особи. Після чого звернутись в найближчий магазин для отримання нової карти.
Важливо знати!
Умови отримання дисконтної карти "КОСМО-клубу" єдині для всієї мережі. Дисконтні карти "КОСМО-клубу" безстрокові та дають право на отримання знижки нескінченну кількість разів. Для отримання знижки віддайте карту касиру для сканування разом із покупками.

Знижки не сумуються та не додаються до інших знижок.

Дисконтна карта "КОСМО-клубу" може бути передана в користування іншим особам.

Відновити карту в разі втрати може тільки та особа, на чиє ім´я вона видана.

Кожен покупець може стати власником тільки однієї карти "КОСМО-клубу". В разі отримання однією особою другої карти, вона буде заблокована без попередження власника.

Пенсійний "КОСМО-клуб"
Умови отримання дисконтної карти "КОСМО-клубу" єдині для всієї мережі. Дисконтні карти "КОСМО-клубу" безстрокові та дають право на отримання 7% знижки нескінченну кількість разів! Для отримання знижки віддайте карту касиру для сканування разом із покупками.

Студентський "КОСМО-клуб"
Умови отримання дисконтної карти "КОСМО-клубу" єдині для всієї мережі. Дисконтні карти "КОСМО-клубу" безстрокові та дають право на отримання 7% знижки нескінченну кількість разів. Для отримання знижки віддайте карту касиру для
Космо

Космо новости

 Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.