Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 

Скидка    — 10%
Дисконт действует
на постоянной основе
Скидка 10% для студентов и пенсионеров

Скидка 10% для студентов и пенсионеров
Правила участі у Програмі лояльності для студентів та пенсіонерів

1. Учасники програми - студенти вищих та середніх спеціальних закладів освіти, пенсіонери, що отримали даний статус в порядку, встановленому чинним законодавством України.
2. Дисконтна картка (скорочено -ДК) - пластикова картка/картки, виготовлена/-ні Виконавцем та поширена/-ні Виконавцем серед Учасників програми лояльності, що надає право на використання 10 % (десятивідсоткової) знижки при придбанні Товарів у торгових точках мережі «ЛЮКСОПТИКА». ДК є накопичувальними, розмір знижки по ним зростає порівняно з початковим, відповідно до умов, встановлених даними Правилами.
3. Знижка - фіксований відсоток знижки, який отримує Учасник програми при придбанні Товарів в торгових точках мережі «ЛЮКСОПТИКА». Початковий фіксований розмір знижки – 10%, подальше збільшення розміру знижки відбувається в порядку встановленому п.8 цих Правил.
4. Місце проведення Програми лояльності – магазини (торгові точки) торгівельної мережі «ЛЮКСОПТИКА» на території України.
5. Термін проведення Програми лояльності – з 01.09.2010 року та діє безстроково.
6. Товар або Товари, на які поширюється знижки:
• оптичні лінзи, оправи та сонцезахисні окуляри, при умові, що на них не встановлені знижки в рамках іншої акційної програми торгівельної мережі «ЛЮКСОПТИКА»;
• м’які контактні лінзи (за виключенням тих, які занесені до спеціального прайсу торгівельної мережі «ЛЮКСОПТИКА»;
• розчини по догляду за м’якими контактними лінзами;
• аксесуари.
7. При придбанні Товару, Учасники програми отримують Дисконтну картку з початковим розміром знижки 10%, яка надає право на подальше використання 10% (десятивідсоткової) знижки, від роздрібної ціни Товару, у торгових точках мережі «ЛЮКСОПТИКА».
8. Розмір знижки за отриманою ДК, при збільшенні сукупної грошової суми покупок збільшується за наступними умовами:
• початковий розмір знижки за ДК, що отримує Учасник програми, при покупці Товару в торгівельній мережі «ЛЮКСОПТИКА» – 10 %;
• при сукупній покупці Товарів в торгівельній мережі «ЛЮКСОПТИКА» на суму від 10 000,00 (десяти тисяч) гривень – 15 %;
• при сукупній покупці Товарів в торгівельній мережі «ЛЮКСОПТИКА» на суму від 20 000,00 (двадцяти тисяч) гривень і більше - розмір знижки не змінюється і є фіксованим та становить 20%.
При цьому, на контактні лінзи та оптичні лінзи діє обмежений, максимально допустимий розмір знижки, що становить 10% від роздрібної ціни вказаних Товарів.
9. Обов’язковою умовою оформлення Дисконтної картки, при першій покупці, є наявність діючого студентського квитка або пенсійного посвідчення, законодавчо встановленого зразка. При здійсненні подальших покупок, після оформлення ДК, студентський квиток або пенсійне посвідчення додатково пред’являти не потрібно.
10. Для того, щоб отримати Дисконтну картку, Учасник повинен придбати Товар у торговій точці мережі «ЛЮКСОПТИКА». Перша покупка зараховується на Дисконтну картку і, починаючи з цієї покупки, Учасник отримує 10 % знижку.
11. Учасники програми у яких, на дату виходу Правил лояльності для студентів і пенсіонерів, вже є ДК з початковим 5% розміром знижки, можуть обміняти таку картку на картку, яка надає право отримання 10% (десятивідсоткової) знижки, від роздрібної ціни Товару. Для обміну 5% ДК на - 10% ДК, Учасникам потрібно пред’явити діючий студентський квиток або пенсійне посвідчення, законодавчо встановленого зразка.
12. Знижки не розповсюджується на послуги, які супутньо надаються в торговій мережі «ЛЮКСОПТИКА», зокрема:
• діагностику зору;
• ремонт оправ для окулярів;
• придбання Сертифікатів «ЛЮКСОПТИКА».
13. Знижка не розповсюджується при здійсненні покупки Товарів з допомогою Сертифікатів «ЛЮКСОПТИКА».
14. Учасникам програми надається можливість скористатися послугою по підбору мяких контактих лінз та/або послугою по вмонтуванню лінз в оправу із 50% знижкою, від вартості вказаних послуг за прайс – листом торгівельної точки «ЛЮКСОПТИКА».Скористатися послугою можна при умові пред’явлення діючого студентського квитка або пенсійного посвідчення, встановленого зразка. Діючий студентський квиток або пенсійне посвідчення надається Учасником при кожному візиті до магазину «ЛЮКСОПТИКА» з метою скористатися послугою по підбору мяких контактних лінз та/або вмонтуванню лінз в оправу оптичну

Скидка 10% для студентов и пенсионеров


Тип дисконта: Скидка
Дисконт предоставляет: Люксоптика

Люксоптика: другие распродажи, скидки, акции


Сертификат   
Дисконт действует
на постоянной основе

Сколько раз мы задавали себе мучительные вопросы: Что подарить? Как выбрать именно тот подарок, который придется по душе близкому человеку?

Компания «Люксоптика» подготовила для... подробнее >>>

Подарочные сертификатыАкция   
Дисконт действует
на постоянной основе
  1. Дополнительная скидка 20% предоставляется на: оправы и солнцезащитные очки (неакционные), контактные линзы, оптические линзы, растворы и аксессуары.
  2. Скидка предоставляется ... подробнее >>>
Акция «Скидка 20% на День рождения»Спец. предложение   
Дисконт действует
на постоянной основе

Качественная диагностика очень важна, ведь от этого зависит правильность подбора мягких контактных линз или очков и в целом здоровье глаз. Вы можете подробно ознакомиться, как проводят диагностику ... подробнее >>>

Бесплатная диагностика зрения Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.