Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 

Акция   
Дисконт действует
с 30.03.2012
Весёлая арифметика от Антошки и Pampers!

С 30 марта по 30 сентября 2012 года! Только в Антошке !

При покупателе одной упаковки Pampers Premium Care Value pack - вы получаете подарочную карточку Антошка на сумму 30 грн.!

При покупке двух упаковок Pampers Premium Care Value pack - вы получаете подарочную карточку Антошка на сумму 90 грн.( 3 карточки по 30 грн.)!


Офіційні правила участі у акції « Весела арифметика» (далі – Програма)

1. Виконавець Програми

1.1. Виконавцем Програми є ТОВ «МЕГА-7»

Місцезнаходження Виконавця: м. Іллічівськ, вул. Промислова, 2 "А"

2. Тривалість Програми

2.1. Загальний період проведення Програми: з 30 березня 2012 року по 30 вересня 2012 року включно (далі – Період проведення Програми).

3. Територія проведення Програми

3.1. Програма проводиться на всій території України (далі – Місце проведення Програми). З умовами Програми Учасники також можуть ознайомитись на сайті: http://www.antoshka.com.ua/ або за телефоном Гарячої лінії 0 800 306 063

Всі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних телефонів у межах України є безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються згідно з тарифами оператора зв’язку. Гаряча лінія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Увага!

Інформація щодо проведення Програми буде надаватися в магазинах Антошка, Мега Антошка, Тошка, та на сайті http://www.antoshka.com.ua/. Участь у Програмі

4.1. У Програмі можуть брати участь усі громадяни України без виключення, які на момент проведення Акції проживають на території України та які в Період проведення Програми виконали всі умови даних Правил (далі – Учасник або Учасники).

4.2. Учасниками не визнаються і не мають права брати участь у Програмі: працівники та представники будь-яких підприємств, залучених до проведення Програми.

5. Статус Учасника

5.1. Набути статусу Учасника Програми зацікавлена особа може наступним чином:

-придбати у магазинах, які беруть участь в Програмі продукцію підгузники Памперс Преміум Кер Вали Пак (Pampers Premium Care Value Pack)

-отримати від касира подарунок* відповідну кількість карток номіналом 30 грн.

*під подарунком мається на увазі можливість придбання за 0,01 грн.

-отримати знижку на наступну покупку в магазинах, що приймають участь в акції. Знижка не розповсюджується на підгузники. Для отримання знижки необхідно надати оригінал кассового чеку, підтверджуючого купівлю картки та картку.

-після надання знижки картка вилучається та залишається у виконавця. На чеку про купівлю карток ставиться відповідний штамп.


6. Продукція, включена до Програми

6.1. До Програми включена продукція таких торговельних марок:

Продукція підгузники ТМ Pampers Памперс Преміум Кер Вали Пак (Pampers Premium Care Value Pack)


6.2. До Програми не включені інші види підгузників, які не перелічені в пункті 6.1. цих Правил.

6.3. Виконавець залишає за собою право змінити перелік продукції, включеної до Програми, за рахунок введення в нього нової продукції або вилучення старої.

7. Заохочення Програми

7.1. Учасники мають можливість отримати такі заохочення:

7.1.1. Загальні (базові) заохочення:

Загальні заохочення – це картки, які можна одержати згідно з цими Правилами

7.2. Загальна кількість Заохочень обмежена і становить –15 000 шт. (п'ятнадцять тисяч штук, що визначені в п. 7.1.1. цих Правил.

7.3. Перелік заохочень у п. 7.1.1. доступні для замовлення у період з 30.03.2012 р. до 30.09.2012 р.

7.4. Виконавець залишає за собою право змінювати найменування та перелік заохочень.

7.5. Заохочення можуть відрізнятися від зображень, зазначених на сайті antoshka.com.ua у рекламно-інформаційних матеріалах.

7.6. Кожен Учасник має можливість отримати декілька заохочень при наявності у нього на необхідну кількість відповідних касових чеків.

7.7. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих правил, і/або питань, не врегульованих цими правилами, остаточне рішення приймається Виконавцем Програми відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Виконавця Програми є остаточним і не підлягає оскарженню.

7.8. Товари можуть відрізнятися кольором, формою від зображення на друкованій продукції Програми.

7.9. У випадку, якщо Учасник Програми з певних причин, не залежних від Виконавця, не має можливості одержати заохочення, він не має права на одержання від Виконавця Програми будь-якої компенсації.

7.10 У разі неможливості або відмови Учасника отримати заохочення Виконавець матиме право розпоряджатися цим заохоченням на власний розсуд.7.11. Виконавець не несе відповідальності щодо використання заохочення після їх одержання Учасниками.

7.11. Виконавець залишає за собою право змінювати строки та умови проведення Програми.

8. Інші умови

8.1 Всі заохочення не мають грошового еквівалента, обміну та поверненню не підлягають.

8.2 Оподаткування вартості заохочень здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України. Виконавець Акції провадить нарахування та сплату податку з доходу фізичної особи Учасника Програми, який отримав заохочення, та направляє інформацію про отримання Учасником Програми заохочення, нарахування та сплату податку до відповідних податкових органів. В подальшому Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності стосовно зобов’язань Учасника Програми, який отримав заохочення у відношенні сплати податку з доходів фізичних осіб.

8.3 Всі Учасники Програми, беручи в ній участь, погоджуються з цими правилами та зобов’язуються дотримуватись і виконувати їх.

 

Весёлая арифметика от Антошки и Pampers!


Тип дисконта: Акция
Дисконт предоставляет: Антошка

Антошка: другие распродажи, скидки, акции


Сертификат   
Дисконт действует
на постоянной основе

Выбирайте «Подарочную карту» от «Антошки» и сам ребенок превратит её в подарок своей мечты!
А если ребенок еще совсем маленький, родители с легкостью приобретут ему ... подробнее >>>

Подарочная картаАкция   
Дисконт действует
с 11.01.2018
С 11.01 до 05.02.2018 в сети магазинов «Антошка» и в интернет-магазине antoshka.ua на ВСЮ Одежду и Обувь коллекции Осень-Зима действует скидка до 70%: ↪️ Одежда для мальчиков ↪ʊ... подробнее >>>
Cкидки на ВСЮ одежду и обувь до 70%Скидка    — 10%
Дисконт действует
с 01.04.2017
Эксклюзивно только в сети магазинов «Антошка» и на antoshka.ua, с 01.04.2017 при покупке коляски RECARO CityLife покупатель получает скидку 15%, при покупке люльки RECARO CityLife покупатель получает ... подробнее >>>
Получите скидку при покупке RECARO CityLife Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.