Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 

Спец. предложение   
Дисконт действует
на постоянной основе
Програма захисту мізерних цін!
Правила проведення акції «Програма захисту мізерних цін» у гіпермаркетах FoxMart
Покупець, що зробив покупку в гіпермаркеті FoxMart і протягом 30 днів знайшов нижчу ціну на таку саму модель в будь-якому іншому магазині*, має можливість отримати як компенсацію 150% різниці між ціною покупки і знайденою нижчою ціною (надалі - «150% різниці»)** за дотриманням таких правил:
 
1. «Програма захисту мізерних цін» діє протягом 30 календарних днів з моменту покупки товару, за умови, що покупку було здійснено за готівковий розрахунок або платіжною карткою***.
2. «Програма захисту мізерних цін» діє на всі товарні групи, крім аудіо- і відеокасет із записом, компакт-дисків, DVD- дисків, VCD- дисків та програмного забезпечення (SoftWare).
3. «Програма захисту мізерних цін» діє тільки в адміністративних межах міста, в якому було здійснено покупку.
4. «Програма захисту мізерних цін» не діє у випадках, коли знайдена нижча ціна включає в себе знижки або безкоштовні пропозиції.
5. «Програма захисту мізерних цін» не діє у випадку покупки товару в кредит чи за безготівковим рахунком.
6. Для отримання компенсації на умовах «Програми захисту мізерних цін» покупець повинен звернутися до сервіс-менеджера магазину, в якому було здійснено покупку, написати заяву, пред’явити касовий чек, повідомити назву та адресу магазину, в якому клієнт бачив нижчу ціну.
7. Після цього керівництво гіпермаркету FoxMart залишає за собою право на перевірку у вказаному покупцем магазині наявності у вільному роздрібному продажі нового, справжнього товару конкретної моделі в непошкодженій фірмовій упаковці. Вказана перевірка здійснюється протягом 3-х днів з моменту звернення покупця з вимогою про виплату 150% різниці. Ця операція проводиться у будь-який час в години роботи вказаного покупцем магазину особою, уповноваженого директором магазину, у присутності покупця, якщо він виявив бажання бути присутнім під час перевірки. У випадку, якщо клієнт не виявив бажання бути присутнім під час перевірки , вважається, що він цілком і повністю довіряє особі, уповноваженій директором магазину, провести перевірку самостійно.
8. У випадку, якщо під час перевірки з’ясується невідповідність правилам проведення «Програми захисту мізерних цін» (пп.1, 2, 3, 4, 5, 7), виплата 150% різниці не проводиться. У разі дотримання правил проведення «Програми захисту мізерних цін» 150% різниці будуть виплачені покупцю відразу за його бажанням.
9. У випадку підтвердження факту наявності меншої ціни в іншому магазині керівництво гіпермаркету FoxMart переглядає роздрібну ціну на даний товар.

* Торгова точка, що розташована капітальній нежилій будівлі (приміщенні) в адміністративних межах населеного пункту, де було здійснено покупку. До терміна «магазин» не належать торгові рундуки (ларки), павільйони (невелика, легка, що стоїть окремо, споруда відкритого типу для торгівлі) відкриті торгові центри, оптові ринки, склади, а також торгові точки, розташовані в них, інтернет - магазини.
** Під компенсацією 150% різниці між ціною покупки і знайденою більш низькою ціною розуміється можливість учасника акції розірвати договір купівлі-продажу і придбати той самий товар на більш вигідних умовах (за новими цінами).
*** Клієнт повинен мати цю платіжну картку та бути її власником. 
Програма захисту мізерних цін!


Тип дисконта: Спец. предложение
Дисконт предоставляет: ФоксМарт (FoxMart)

ФоксМарт (FoxMart): другие распродажи, скидки, акции


Скидка    — 2%
Дисконт действует
на постоянной основе

Для всіх власників картки "Козирна Карта" є унікальна можливість придбати техніку в Інтернет-магазині FoxMart за цінами нижчими, ніж роздрібні, адже відтепер діє єдина знижка* - 2%!
подробнее >>>

Знижка для власників Козирної карти в Інтернет-магазині FoxMartАкция   
Дисконт действует
с 22.11.2010

Сеть гипермаркетов техники и электроники FoxMart* и сеть АЗС Shell проводят совместную акцию!**

Каждый клиент, который заправится топливом от 20 л в период с 22 ноября по 6 декабря,... подробнее >>>

Совместная акция FoxMart и ShellАкция   
Дисконт действует
с 01.12.2010

Сеть гипермаркетов техники и электроники FoxMart* и сеть супермаркетов Сильпо проводят совместную акцию!

Каждый покупатель супермаркетов Сильпо, совершивший покупку в период с 1 дек... подробнее >>>

Совместная акция FoxMart и Сильпо Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.