Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог скидок ФоксМарт (FoxMart)

ФоксМарт (FoxMart)

Мережа гіпермаркетів «ФоксМарт» – новий етап розвитку мережевих супермаркетів. Гігантські розміри торгових приміщень не можуть не вражати. Це найбільші магазини побутової електроніки в Україні! Почавши свою діяльність в 2005 році, на даний момент мережа налічує вже 35 гіпермаркети в найбільших містах України (Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Одеса, Львів, Запоріжжя, Кіровоград, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Севастополь, Сімферополь, Харків, Хмельницький, Херсон, Вінниця, Макіївка, Луганськ, Черкаси, Івано-Франківськ) і Молдови (Кишинів) і продовжує динамічно розвиватися.

Завдяки широкому асортименту якісної продукції різноманітних категорій, і, головне, низьким цінам, «ФоксМарт» забезпечує ряд переваг раціональним споживачам. І при цьому витримується високий рівень обслуговування клієнтів. Поза сумнівом - за такими магазинами майбутнє. Цими якостями і відрізняється гігант техніки «ФоксМарт» від звичних супермаркетів електроніки.
Нові гігантські торгові об'єкти «ФоксМарт» розташовуються на площах до 7000 кв.м. В мережі представлений найширший асортимент аудіо, відео і побутової техніки в Україні по найкращих цінах.

Максимальна кількість брендів на будь-який купівельний смак: від новинок до бестселерів. Є можливість придбати техніку в кредит, вибравши одну з шести функціонуючих програм кредитування. А для тих, хто постійно на роботі або не охоче відвідує магазини, існує продаж on-line (у Інтернет-магазині).

ФоксМарт – гігант техніки! Гігант ваших можливостей!
 

ФоксМарт (FoxMart)
Телефон: 0 800 500 404


ФоксМарт (FoxMart): распродажи, скидки, акции


Скидка    — 50%
Дисконт действует
с 10.12.2010

Не пропустите! Только с 10 до 13 декабря 2010 года в сети гипермаркетов FoxMart* предоставляются гигантские скидки 50% на каждый второй товар в чеке!**

А в гипермаркетах FoxMart в Д... подробнее >>>

Скидка 50% на второй товар в чеке!



Акция   
Дисконт действует
с 01.12.2010

Сеть гипермаркетов техники и электроники FoxMart* и сеть супермаркетов Сильпо проводят совместную акцию!

Каждый покупатель супермаркетов Сильпо, совершивший покупку в период с 1 дек... подробнее >>>

Совместная акция FoxMart и Сильпо



Акция   
Дисконт действует
с 22.11.2010

Сеть гипермаркетов техники и электроники FoxMart* и сеть АЗС Shell проводят совместную акцию!**

Каждый клиент, который заправится топливом от 20 л в период с 22 ноября по 6 декабря,... подробнее >>>

Совместная акция FoxMart и Shell



ФоксМарт (FoxMart) новости

 



Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.