Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 

Акция   
Дисконт действует
с 31.08.2016
Ціни як для своїх
З 31.08.2016 року в мережі супермаркетів BILLA починається програма «Ціни, як для своїх» для покупців. Мета програми – підтримати українське населення шляхом надання вичерпної інформації про найвигідніші ціни на продукти харчування. Завдяки співпраці переважно с вітчизняними виробниками та регулярним тендерним закупівлям супермаркету BILLA вдається надавати не тільки найвигідніші акційні пропозиції, та встановлювати приємні ціни на решту асортименту. В мережі BILLA знизили ціни на ключові категорії: фрукти, овочі, свіже м'ясо, молочну продукцію та соціальні товари. Співпрацівники супермаркетів щотижня контролюють рівень цін та зайняли жорстку позицію в переговорах з постачальниками, щоб весь товар, що з’являється на полицях був відмінної якості.

З допомогою програми «Ціни, як для своїх» компанія BILLA налагоджує чесний і щирий діалог з покупцями, підтримуючи основні принципи компанії: доступні ціни, тільки якісні товари та професійне обслуговування.
Ціни як для своїх


Тип дисконта: Акция
Дисконт предоставляет: BILLA / Билла

BILLA / Билла: другие распродажи, скидки, акции


Акция   
Дисконт действует
на постоянной основе
Скидка на все для пенсионеровАкция   
Дисконт действует
на постоянной основе

Плюс – найкращий знак. Якщо Ви побачите знак BILLA ПЛЮС біля тих чи інших товарів на полицях супермаркету, зверніть на них особливу увагу. Перед Вами – дуже вигідна пропозиція, і Ви мо... подробнее >>>

BILLA ПЛЮС – отримайте більше за менші гроші!Спец. предложение   
Дисконт действует
на постоянной основе

Щотижня в BILLA: близько 100 товарів за привабливою акційною ціною з дуже суттєвої знижкою. Це час для покупок Ваших улюблених товарів і, звичайно, новинок за надзвичайно вигідною ціною. Звертайте ... подробнее >>>

Завжди нові акційні пропозиції Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.