Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог скидок BILLA / Билла

BILLA / Билла

Історія успіху BILLA почалася багато років тому в Австрії. З тих пір BILLA набула відомості на міжнародному рівні і у багатьох країнах Східної Європи є синонімом щоденного придбання продуктів харчування. Ревізійне обїєднання західних торгівельних суспільств – РЕВЕ –засновано у 1927 році в місті Кельн. По всій Європі РЕВЕ працює в різноманітних сферах діяльності, починаючи з основного виду – роздрібна і оптова торгівля продуктами харчування і до спеціалізованих ринків, таких, як сфера туризму. В Європі на підприємствах групи РЕВЕ працюють більше ніж 280 000 робітників у більше ніж 12 000 супермаркетах. Таким чином, група РЕВЕ є третім за розміром торгівельним підприємством в Європі, а в Австрії під назвою РЕВЕ Австрія є номером 1 у сфері торгівлі продуктами харчування.

BILLA в Україні
Частиною групи РЕВЕ є також 16 філіалів, відкритих в Україні з 2000 року. Завдяки будівництву нових супермаркетів і подальшій експансії ми прагнемо зайняти належне місце серед основних гравців у сфері торгівлі продуктами харчування на українському ринку.
Також особливо важливим є збільшення товарообігу регіональних виробників харчової промисловості через додаткову можливість збуту товарів через супермаркети BILLA.  

Адреса супермаркетов BILLA:

Киев, ул. А. Малишка, 3, тел.: (044) 364- 09-55
Днепропетровск, пр. Героев, 2, тел.: (0562) 36-94-55
Харьков, ул. 23 Серпня, 33А, тел.: (057) 758-74-55
пр. Добровольского, 122/1, тел.: (048) 752-09-55

BILLA / Билла
Телефон: 0 (800) 30 88 30
Сайт: www.billa.ua


BILLA / Билла: распродажи, скидки, акции


Акция   
Дисконт действует
на постоянной основе
Скидка на все для пенсионеровАкция   
Дисконт действует
на постоянной основе

Плюс – найкращий знак. Якщо Ви побачите знак BILLA ПЛЮС біля тих чи інших товарів на полицях супермаркету, зверніть на них особливу увагу. Перед Вами – дуже вигідна пропозиція, і Ви мо... подробнее >>>

BILLA ПЛЮС – отримайте більше за менші гроші!Спец. предложение   
Дисконт действует
на постоянной основе

Щотижня в BILLA: близько 100 товарів за привабливою акційною ціною з дуже суттєвої знижкою. Це час для покупок Ваших улюблених товарів і, звичайно, новинок за надзвичайно вигідною ціною. Звертайте ... подробнее >>>

Завжди нові акційні пропозиції 
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.


На главную Карта сайта В избранное