Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 

Акция   
Дисконт действует
с 07.04.2017
Рассрочка на велосипеды до 10 платежей!
Совершить долгожданную покупку нового велосипеда стало ещё проще и удобнее. Только в интернет-магазине allo.ua вы можете воспользоваться специальным предложением и приобрести желанную модель в рассрочку до 10 платежей за считанные минуты. Акція діє на території України в інтернет магазині «АЛЛО» з 07.04.2017р. по 31.05.2017р. або поки акційний товар є в наявності. Кількість акційного товару є обмеженою.

*В рамках акції споживач може придбати акційний товар в кредит із розстроченням сплати вартості покупки на 10 місяців, 10 платежів. Деякі акційні товари можливо придбати у кредит на умовах банку, лише разом із іншим товаром (послугою), про перелік яких дізнайтесь у експертів з продажу. Придбання товарів (послуг), що входять до відповідних акційних комплектів, окремо можливе на загальних умовах у роздріб за готівкові кошти, за діючими на момент звернення цінами. Рішення щодо кредитування приймає безпосередньо Банк. Залежно від ризикової політики банків, покупцеві може бути запропонована покупка страховки від нещасного випадку. Щомісячний платіж розраховується виходячи з 4% початкового внеску, строк кредитування – 10 місяців, 10 платежів. Розмір першого платежу за кредитним договором складає 0% від вартості товару в ПАТ «Альфа-Банк» (Україна), та може бути більшим та залежить від умов кредитування банків,, що надають кредит. Фактичний розмір щомісячного платежу буде визначений при оформленні кредитного договору та розрахований виходячи з розмірів початкових внесків. Умовами кредитного договору може бути передбачена комісія банку, конкретний розмір якої, у разі наявності, можна дізнатися у банка-кредитора. Детальні умови кредитування дізнайтесь у експертів з продажу. Кредит надає: АТ «ОТП Банк», Ліцензія НБУ №191 від 05.10.2011р.; АТ «УкрСиббанк», Ліцензія НБУ №75 от 05.10.2011р..; ПАТ «Альфа-Банк» (Україна), Ліцензія НБУ №61 от 05.10.2011р.; ПАТ «ПриватБанк», Ліцензія НБУ № 22 от 05.10.2011р.. Зазначені умови кредитування діють у разі придбання товарів через сайт allo.ua. Умови споживчого кредитування в магазинах «АЛЛО» можуть відрізнятися від даних умов. У разі участі даного товару в інших акціях покупець має право вибору тільки однієї з діючих акцій.
Рассрочка на велосипеды до 10 платежей!


Тип дисконта: Акция
Дисконт предоставляет: Алло

Алло: другие распродажи, скидки, акции


Подарок   
Дисконт действует
на постоянной основе

Подарунковий сертифікат надає право одержати товар (за виключенням карток поповнення рахунку, стартових пакетів та контрактних підключень) на суму за номіналом у будь-якому салоні «Алло»... подробнее >>>

Даруйте подарунковий сертифікат АЛЛО!Акция   
Дисконт действует
с 19.10.2017
Покупай смартфоны Huawei и получай бонус 200 грн на любые аксессуары! Подробные условия акции
Подробнее: https://allo.ua/ko-vsem-smartfonam-huawei-200-grn-na-aksessuary-action/
... подробнее >>>
Ко всем смартфонам Huawei – 200 грн на аксессуары!Акция   
Дисконт действует
с 01.05.2017
Абсолютно любой производитель современных цифровых гаджетов пытается сделать свои устройства максимально практичными, полезными и удобными. Не стала исключением и всемирно известная корпорация Samsung... подробнее >>>
Смарт-часы Samsung Gear S3 по суперцене 8999 грн в Алло-Обмен! Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.