Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог брендов     Бренд Fly
Fly

Fly


Сайт компании: www.fly.uaБренд Fly було створено європейською міжнародною телекомунікаційною компанією, що випускає мобільні телефони. 
Заснована в 2003 році, компанія має офіси у Великій Британії, Франції, Німеччині, Росії, України та Нігерії. Лише за декілька років бренд Fly було успішно запущено в ряді країн, включаючи Східну Європу та Азію. Бренд Fly постійно досліджує нові можливості та планує незабаром з’явитися на нових ринках.
Навесні 2004 року телефони під маркою Fly з’явилися на полицях українських мереж мобільного зв’язку.
Вперше на український ринок Fly вийшов з найтоншими барфонами.
Українське представництво компанії максимально зконцетрувалося на розвитку свого бренду – задача достатньо серйозна, адже Fly – це не тільки марка стільникових телефонів, але і єдині стандарти сервісу, а також комплексна філософія, що стоїть за брендом.

Характер бренду Fly виявляється в його цінностях:
дизайн та стиль
молодість
технологічність та функціональність
цінність для користувача

Насьогодні ця міжнародна марка пропонує широку гаму моделей, що задовольняють вимогам всіх аудиторій споживачів: в лінійці Fly присутні бізнес-телефони з потужними організаційними функціями для ділових людей, смартфони для ентузіастів високих технологій, мультимедійні телефони для шанувальників розваг та інші чітко зпозіціоновані моделі.

Fly – молодий та енергійний бренд, що активно завойовує прихильність цілеспрямованих та активних людей.
 
Fly: скидки, распродажи, акции

Акция   
Дисконт действует
с 01.09.2009
Безкоштовно отримайте телефон FLY B700 від МТС*!

Тільки з 21.09.09 по 21.11.09 р. ти маєш можливість придбати телефон FLY B700 за акційною ціною 1188 грн. та отримати у подарунок стартовий пакет МТС JEANS з бонусним рахунком у розмірі 1188 грн.
Вартість комплекта (телефон + стартовий пакет ) повертається частинами на протязі 18 місяців. Бонуси у розмірі 66 грн. нараховуються шляхом поповнення щомісяця рахунку на суму від 30 грн. Щомісячний бонус можна використовувати на дзвінки та смс у середині мережі МТС та JEANS. В першу чергу використовуються бонусний рахунок, а далі грошовий. Строк дії бонусного рахунку з моменту поповнення складає 30 днів.

Безкоштовно отримайте телефон FLY B700 від МТС*!

посмотреть описание
FLY B700

Тип дисконта: Акция
Дисконт предоставляет: Алло


Акция   
Дисконт действует
с 18.09.2009
Обери свій FLY та отримай подарунок!

Поспішай до салонів зв'язку АЛЛО, скористайся можливістю придбати будь-який з телефонів Fly* та отримати у  подарунок**стартовий пакет АЛЛО Beeline з бонусним рахунком у розмірі 200 грн.***
Розмовляй за найвигіднішими тарифами! Отримай бонус за вхідні дзвінки у розмірі 0,35 грн.

*Окрім телефонів Fly  DS400 або Fly  V60.
**Під подарунком мається на увазі придбання за 0,06 грн.
***Умови доступа до бонусного рахунку у розмірі 200 грн.:
При поповненні рахунку на суму від 30 грн. абонент отримає доступ до бонусного рахунку у розмірі 10 грн., які діють на протязі 15 днів. Таким, чином, абонент отримує доступ до бонусного рахунку дозовано на протязі 12 місяців.
 

 

Обери свій FLY та отримай подарунок!


Тип дисконта: Акция
Дисконт предоставляет: Алло

 

 Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.