Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Банк Национальный кредит
Банк Национальный кредит

Банк Национальный кредит


Сайт компании: www.bnc.com.ua

АКБ "Національний кредит"  зареєстровано Національним банком України 31.01.1996р. за №255 (ліцензія НБУ №103 від 03.12.2001р.).    Одинадцять з половиною років діяльності банку на фінансовому ринку України відмічені досить динамічним розвитком. За період з 01.01.1997р. до 01.07.2007р. обсяг активів збільшився в 67,6 разів (з 7,2 млн.грн. до 485,3 млн.грн.), обсяг залучених коштів клієнтів - в 728,2 разів (з 563 тис.грн. до 410,0 млн.грн.), власного капіталу - в 11,1 раза (з 5,7 млн.грн. до 63,8 млн.грн.). На сьогодні банк сформував своє коло клієнтів, згуртувавши довкола себе 50 000 юридичних та фізичних осіб.

Реалізуючи стратегію власного росту як універсальної кредитної установи, банк збільшив власну мережу з 1 філії до 71 установи. Мережа банку складається з Головного банку, 24 філії та 46 відділень, які працюють в 20 регіонах України.
Стратегія АКБ "Національний кредит", яка передбачає активне кредитування вітчизняної економіки та всебічну підтримку національного товаровиробника, послідовно втілюється у життя. За рахунок кредитів банку щорічно нарощують свою діяльність майже 4 тисячі позичальників - суб’єктів господарювання різних галузей економіки та форм власності. Удосконалюється кредитна політика, технології надання та супроводження кредитів, забезпечується індивідуальний підхід при обслуговуванні клієнтів.

Підтримуючи зовнішньоекономічну діяльність своїх клієнтів, банк проводить розрахунки за міжнародними торговельними операціями, надає кредити в іноземних валютах, працює на міжбанківському валютному ринку, здійснює купівлю-продаж іноземної валюти.
Активно розвивається сфера банківських послуг для населення. Крім традиційних вкладних операцій, банк нарощує обсяги кредитування на придбання товарів народного споживання, нерухомого майна, транспортних засобів, оплату послуг та інші потреби, здійснює перекази коштів по території України та в будь-яку країну світу через систему MoneyGram. Банк - член міжнародної платіжної системи MasterCard International, зарплатними, пенсійними та іншими пластиковими картками якої скористалось близько 12 тисяч осіб.
Пенсійним фондом України та Міністерством праці і соціальної політики України визначено АКБ "Національний кредит" одним із уповноважених банків по виплаті пенсій і матеріальної допомоги. Для пенсіонерів пропонуються вигідні умови зберігання коштів.

З метою постійного спілкування з клієнтами банку в жовтні 2006р відкрито інформаційний сектор “Call center”, функціями якого є надання вичерпної інформації щодо послуг банку та умов їх надання. Для підтримки зв’язку введена довідкова безкоштовна лінія по всій Україні – 8 800 507 40 40.
Розширення співпраці з населенням, створення сучасних умов обслуговування, конкурентноспроможні процентні ставки та надійність банку дозволили стабільно збільшувати обсяги вкладних операцій. З 1997р. кошти вкладників збільшилися в 938 разів і на 01.07.2007р. склали 164,2 млн.грн., з них довгострокові вклади – 108,4 млн.грн., що свідчить про високий рівень довіри до банку.
Банк має власну платіжну систему і свою Розрахункову палату, що забезпечує проходження платежів в режимі реального часу. У банку давно і успішно експлуатуються такі системи віддаленого обслуговування клієнтів як система "Клієнт-банк", голосовий та SМS-банкінг.
Банк послідовно реалізовує принцип вигідної для клієнтів діяльності при повному і неухильному дотриманні вимог законодавства України і нормативних умов Національного банку України.

АКБ "Національний кредит"
  - сучасний банк, який має здорові амбіції, бажання бути одним з лідерів у своїй галузі та всі передумови для цього. Ми не тільки оперативно реагуємо на розвиток економічних процесів в Україні, а й здатні трансформувати їх у власні переваги. У першу чергу це стосується розробки прогресивних, високоефективних банківських операцій та інструментів, призначених для підвищення рівня обслуговування найширшого кола клієнтів.
Гнучка тарифна політика, яка допомагає оперативно реагувати на зміни ринкової кон’юнктури, в поєднанні із індивідуальним підходом до кожного споживача, допомагають нам бути привабливими в порівнянні з конкурентами. Для постійних клієнтів за багатьма видами операцій передбачаються індивідуальні тарифи.

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.