Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Украинский банк реконструкции и развития
Украинский банк реконструкции и развития

Украинский банк реконструкции и развития


Сайт компании: www.ubrr.com.ua

ВАТ "Український банк реконструкції та розвитку" зареєстрований Національним банком України 19 березня 2004 року як акціонерне товариство закритого типу ( реєстраційний номер №292), 99,99% частки в статутному капіталі належить Українській державній інноваційній компанії, яка в свою чергу віднесена до сфери управління Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Передумовою для створення Банку був аналіз стану інноваційної сфери в Україні за останні роки, який дав змогу констатувати, що сприятливих умов для розвитку інновацій ще не створено. Таким чином, з метою сприяння розвитку інноваційної діяльності в Україні через надання банківських послуг підприємствам, що займаються інноваційною діяльністю, було створено Банк. Місія Банку полягає в створенні сприятливих умов для розвитку економіки України через сприяння розвитку інноваційної та інвестиційної діяльності і підтримку вітчизняного товаровиробника, дотримуючись при цьому оптимального балансу інтересів клієнтів, акціонерів та самого Банку. Сьогодні одним з пріоритетних напрямків діяльності Банку є довгострокове кредитування підприємств усіх форм власності та фізичних осіб.

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.