Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Страховые компании     Страховая компания QBE Украина
QBE Украина

QBE Украина


Сайт компании: www.qbe-ukraine.com/ukr/

Страхова компанія QBE Україна, яка представляє міжнародну групу QBE Insurance Group, - перша страхова компанія, створена в Україні в 1998, що є частиною міжнародної страхової та перестрахової групи. QBE Україна має ліцензії на ведення операцій по 25 класам класичного страхування, до яких входить страхування як фізичних, так і юридичних осіб.
QBE Україна швидко здобула репутацію однієї з провідних страхових компаній українського ринку
QBE Україна запроваджує інноваційні страхові продукти на ринку України, що успішно зарекомендували себе на міжнародних ринках. Головною своєю метою QBE Україна являється надання якісних страхових продуктів та послуг своїм клієнтам, що відповідають міжнароднім фінансовим стандартам групи QBE Insurance Group .
Надання послуг страхування відбувається переважно за участю посередників, що забезпечує повне розповсюдження наших страхових продуктів по всій території країни.

Досвідчені спеціалісти QBE Україна, які володіють кількома мовами, мають чітке уявлення про місцевий ринок і готові запропонувати індивідуальні умови страхування інвесторам та глобальним компаніям відповідно до українського законодавства. 
 

 Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.