Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог скидок OTP Bank

OTP Bank

У червні 2006 року OTP Bank plc, (Угорщина) придбав одного з лідерів вітчизняного фінансового сектору – Райффайзенбанк Україна, що був заснований у березні 1998 року як банк зі 100% іноземним капіталом.
Після завершення процедури придбання у листопаді 2006 року стовідсотковим власником Райффайзебанк Україна став OTP Bank Plc. і банк, відповідно, було перейменовано в OTP Bank.
Новий власник банку – OTP Bank Plc. – є найбільшим банком в Угорщині, що має долю ринку майже 25%.
OTP Bank Plc. було створено в 1949 р. як державний ощадний і комерційний банк. Після приватизації, що розпочалася в 1995 р., частка держави в капіталі банку зменшилася до однієї привілейованої («золотої») акції, і його акціонерами стала велика кількість приватних та інституційних інвесторів. На даний час 85,9% акцій банку ОТР володіють іноземні приватні та інституційні інвестори.
ОТР Bank Plc. є універсальним банком з повним спектром послуг для корпоративних і приватних клієнтів. В Угорщині до OTP Group входять також великі дочірні структури, що надають послуги в сфері страхування, нерухомості, факторингу, лізингу та управління інвестиційними та пенсійними фондами.
На сьогоднішній день угорський банк має дочірні банки в Україні, Словаччині, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Росії та Чорногорії. ОТР Group пропонує високоякісні фінансові рішення для забезпечення потреб понад 11 млн. клієнтів, які обслуговуються у понад 1000 банківських установах в 9-ти країнах. Персонал OTP Group налічує 18 200 осіб.

 

OTP Bank
Телефон: 0 800 300 0 50
Новости: OTP Bank


OTP Bank: распродажи, скидки, акции


Акция   
Дисконт действует
с 03.10.2011

З 3 жовтня до 30 листопада 2011 р. відкрийте строковий депозит у гривні в будь-якому відділенні OTP Bank і беріть участь у розіграші 10 000 гривень 7 тижнів поспіль.

У розіграші бер... подробнее >>>

Увага! Акційні депозити від OTP Bank!Акция   
Дисконт действует
с 04.10.2011

З 4 жовтня до 31 грудня 2011 року оформіть кредитну картку Visa Classic або Visa Gold та отримайте додаткову перевагу – перші три місяці користування карткою без щомісячної комісії!

... подробнее >>>
Кредитна картка без щомісячної плати за обслуговуванняАкция   
Дисконт действует
с 15.09.2011

З 15 вересня по 15 листопада 2011 року розраховуйтеся карткою MasterСard від OTP Bank за будь-які товари або послуги на суму не менше 100 гривень, 20 доларів США або 20 євро та візьміть участь у ро... подробнее >>>

З MasterСard від OTP Bank квитки на Cirque du SoleilOTP Bank новости

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.