Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Пиреус Банк МКБ
Пиреус Банк МКБ

Пиреус Банк МКБ


Сайт компании: www.piraeusbank.ua

АТ "ПІРЕУС БАНК МКБ" входить до міжнародної банківської Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group). Піреус Банк (Piraeus Bank S.A.) є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд 591 млн євро та власним капіталом 3 млрд 362 млн євро (станом на 30.06.2010). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні володіє регіональною мережею з 900 відділень та офісів у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах Нью-Йорку та Лондоні. У Групі працює 13 500 професіоналів.
АТ "ПІРЕУС БАНК МКБ" є правонабувачем ВАТ "Міжнародний комерційний банк". 13 вересня 2007 р. Piraeus Bank S.A. оголосив про завершення процесу придбання 99,6% акціонерного капіталу Міжнародного комерційного банку. На початку 2008 р. було оголошено про зміну назви Банку на ПІРЕУС БАНК МКБ (англ. Piraeus Bank ICB). Регіональна мережа Піреус Банк в Україні охоплює 14 регіонів країни: Автономна Республіка Крим, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Київська, Львівська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Черкаська та Чернівецька області.  Станом на 01.10.2010 чисті активи Піреус Банку в Україні складають 3,483 млрд грн., депозити фізичних осіб – 842,223 млн грн., кредитно-інвестиційний портфель – 2,372 млрд грн., капітал банку – 762,904 млн грн. Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій та грошової допомоги. 

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.