Пример: телефон, ноутбук, фотоаппарат
 
Каталог банков     банки Украины, каталог банков, Финексбанк
Финексбанк

Финексбанк


Сайт компании: www.finexbank.com.ua

Історія становлення ПАТ «ФІНЕКСБАНК» розпочинається з 1991 року. До цього часу Банк значно виріс, здобув чимало партнерів, і перед Банком постали нові цілі й завдання, в тому числі розвиток відділень та регіональної мережі по Україні.

Сьогодні банк робить усе, аби не розчарувати своїх давніх партнерів та запросити до співпраці нових. ПАТ “ФІНЕКСБАНК” повсякчас іде у ногу з часом – відстежує і впроваджує нові банківські технології, підвищує кваліфікацію персоналу, розвиває корпоративну культуру, удосконалює систему ризик менеджменту для ефективного управління активами і залученими коштами, що є дуже важливим для надійного та стабільного банку. Зорієнтованість на потреби клієнтів, прагнення розвивати стабільні довгострокові відносини, спільний пошук вирішення питань - все це є пріоритетами Банку.

ПАТ “ФІНЕКСБАНК” пропонує інноваційний та індивідуальний підхід до вирішення будь-яких фінансових потреб клієнтів, намагається не тільки надавати якісні банківські рішення, але й дарувати клієнтам максимум позитивних емоцій і вражень.

Молодий , професійний, колектив ПАТ “ФІНЕКСБАНК” не стоїть на місці. Він повсякчас зміцнює позиції Банку та укріплює його присутність на банківському ринку. Відкриває нові відділення Банку у м. Києві та по Україні.
 

 Популярные дисконты,
распродажи, скидки
Информация
Discount.UA: Всеукраинский дисконтный портал

Все дисконты: скидки, распродажи, акции, бонусы, подарки, сертификаты, купоны и флаера на одном сайте. DiscountUA — любая покупка со скидкой! Скидки на обувь, распродажа модной одежды, сезонные распродажи и новогодние скидки в магазинах Киева и Украины.

Использование материалов сайта разрешено только при условии размещения гиперссылки на источник.
Ответственность за размещение, содержание и достоверность информации несет рекламодатель.